Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Wpadka z marihuaną - posiadanie - problem z prawem - Artykuł 62


Gość

Recommended Posts

nawet jak sciagna odciski, mowisz ze skrzynke wyjebales gdzies czy puszki jak cie pies nie widzial ani nikt nie bedzie zeznawal na ciebie to wyjdziesz lekka rasia w razie W. narazie dajce se spokoj, ja bym sobie dal lepiej losu nie kusic a w polsce takie przyjebane prawo, mniejsze kary jak cie z paralizatorem na łódce złapią z siatkami... a tym nikomu nie szkodzisz jak nie sprzedajesz małolatą..

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 1,4 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam. Zaznaczam na samym poczatku ze nie potrzebuje porad od hot16 ani osób które mi nie pomogą a mogą zaszkodzić. Sytuacja jest troche ciężko a więc policja podjechała pod stojący samochód i wpadli odrazu że w którymś z aut są środki odurzające. Byliśmy w 4 każdy z nas zaskoczony, zaczęli przeszukiwać samochód. W środku znależli 10g paprotki i 0,4 białego puchu. Oprócz tego przy mnie osobiście znaleźli czarną lufke i 2 puste woreczki strunowe ( w protokole jest napisane że w środku znajdowała się śladowa ilośc suszu roślinnego?) Po kompletnej rewizji zabrali nas do kabaryny, auto poszło na hol. Po przewiezieniu na komende każdy z nas zeznawał że nie wiedział nic że w środku znajdowały sie jakies narkotyki , a problem w tym że kierowce wzięli na krew i wszystko wyszło. Kierowca przyznał się do 10g paprotki i powiedział że sam wychodował i miał na własny użytek. Problem w tym że w aucie była jeszcze waga. na pytanie czy to jego odmowil skladania zeznan. Czy biorac na siebie wage pomoge mu w zmniejszeniu wyroku, chodzi o to żeby nie przybili za dill. Choc paprotka była nie jego wziął to na siebie żeby nas bronić. Co do puchu powiedział że znalazł przed sklepem. Kierowce zatrzymali na dołek a po przeszukaniu mieszkan kazdego z nas w których była pustka puścili nas 3. Pytanie do was co grozi kierowcy i jak można złagodzić kare lub cokolwiek z tym zwiazane. 2 sprawa czy mi po znalezieniu przy sobie lufki i 2 workow, a w domu 2 lufek i paru woreczkow moze cos grozic ? Prosze kumate osoby o porady i jakiekolwiek informacje. Pozdrowienia dla kumatych. Bless

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

z tego co piszesz można wywnioskować ze nikt z was oprócz kierowcy nie będzie miał przypału aczkolwiek znaleźli przy tobie lufki ktore mogą wziasc do analizy i sprawdzić czy była w nich palona marihuana z czym bd sie wiązały dalsze postępowania (kwestia paru dni) z waga nic nie zrobicie , waga to waga mogla służyć do czego innego np odważania odzywek do ćwiczenia na siłce ;)samary bez lipy jeśli były puste bez żadnych "okruchów" marysi , myślę ze dostanie zawiasy plus grzywnę jeśli nie był karany , gorzej z tym puchem ... to juz inna bajka z która nie miałem styczności . teraz juz nic nie możecie sprostować tyle co powiedzieliście to tyle zapisali .

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nie gadaj na psach że waga była Twoja bo razem z tymi woreczkami to beda podejzenia ze dilujesz. No i troche kapa że napisane jest w protokole ze znajduja sie tam sladowe ilosci suszu, pewnie pojdzie to do badania jak jest tego malutko to nic z tego nie bedzie, pewnie i tak pozniej zgubia sie te woreczki w trakcie sprawy( moj kuzyn tak miał ) Co do kierowcy to najlepszy dla niego byłby adwokat. Sam moze sie zakrecic w zeznaniach, no i najwazniejsze zeby mu nie udowodnili tego ze prowadzil pojazd pod wpływem, mogł spożywac tam gdzie was zatrzymali, szkoda prawka by troche było w takiej sytuacji :(
No ale tak jak kolega wyzej pisze jak nie był karany to tylko zawiasy
Ty sie nie masz czego obawiac bedzie dobrze
no a co z tym fu? Kto to na klate wział?

Trzymaj sie mebli żeby Cie nie jebli :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Hym... ja zostalem zlapany kolo cmentarza... panowie policjanci wyjechali po cywilu ;] bylem spalony i nawet nie chcialo mi sie uciekac :zjarany: znalezli przy mnie 0,44g, lufke i mlynek ;] mialem przeszukanie chaty... naszczescie nic nie znalezli ;] Poprostu nie umieli szukac :joint: napisalem wniosek o umorzenie i teraz 6 wrzesnia mam sprawe...
Ale nie ma co sie zalamywac poprostu trzeba 
Jeszcze na komedzie mialem beke z pieskow... Podpiny w sesie czy odsypia troszke na blancika bo pizda schodzi a jeszcze cos by sie przypalilo ;]

rozwalila mnie tez tekst policjanta jak zapytalem sie co robia z tym calym skasfiskowanym towarem ;]
"No w pazdzierniku mamy dzien policjanta i degustujemy co poniektore narkotyki"
Oprucz tego ze mnie z 30 min lali po pysku na komedzie za cwaniactwo to bylo zajebiscie

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+