Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Wpadka z marihuaną - posiadanie - problem z prawem - Artykuł 62


Gość

Recommended Posts

czy moga nas zatrzymac na srodku miasta (gdy stoja na podwojnej ciaglej) i po kolei trzepac przed suka lub radiolka? I np. jak moge im to uprzykrzyc, nie wiem np nie zgodzic sie na kontrole w tym miejscu

formalnie niepowinni ci 'trzepac w miejscu publicznym, mozesz sie niezgodzic na to, ale wtedy to wywioza cie na najblizszy komisariat i tam sprawdza o wiele dokladniej niz na ulicy.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 1,4 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Mozesz kazdorazowo domagac sie sporzadzenia protokolu przeszukania, niech sobie popisza, no i jak juz bedziesz mial protokol to mozesz skladac zazalenie

W zasadzie powinienes sie domagac kazdorazowo sporzadzenia protokolu przeszukania, niech wypelniaja sterty papirow, to w koncu sie znudzi

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

1. Wylegitymować policjanta, spisać sobie jego dane
2. Poprosić o podanie podstawy prawnej i powodu przeszukania
3. ŻĄDAĆ spisania protokołu i dopilnować aby wpisali prawidłową podstawę i powód
4. Notować sobie wszystkie niedociągnięcia z ich strony
5. Jak chcecie ostro walczyć to noście ze sobą bazylię i mąkę, po 20g tego i tego. Oczywiście na chacie nie miejcie nic podejrzanego

Tyle z teorii, bo praktycznie to u Mnie jest spokojnie.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

5. Jak chcecie ostro walczyć to noście ze sobą bazylię i mąkę, po 20g tego i tego. Oczywiście na chacie nie miejcie nic podejrzanego

Taa a za*ebiscie. a potem ci całą chałupe rozpie*dolą, tak jak mojemu kumplowi rozjebali telewizor o ścianę i połamali wszystkie półki w regale.. myślisz że przeszukanie chaty to tylko drobnostka .. ;(

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Za małolata gdy wszyscy siedzieliśmy cały dzień na miejscówce o której siłą rzeczy psy się dowiedziały w jesień/zimę mieliśmy trzepanie codziennie.

Oczywiście możesz wylegitymować policjanta, możesz również nie zgodzić się na przeszukanie w miejscu publicznym. Nie radzę tego robić, wezmą Cię wtedy w celu przeszukania jak będą w dobrym humorze do suki a jak w złym na komisariat, gdzie będziesz miał przeszukanie z przysiadem....

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Elo :elo:

Pamiętam sytucaje jak pewien pies przeszukał mnie 3 razy w ciągu tygodnia, za czwartym razem byłem z dziewczyną, on podchodzi i standard: dowód,wysiadaj z auta, wyciągaj wszystko z kieszeni, pokaż portfel etc, no i oczywiście próba przeszukania.

No to ja powiedziałem, że jeżeli dzisiaj przy mnie nic nie znajdzie to pójdę do komendanta i złoże zażalenie, no i skończyło się na spisaniu, i dała mi spokój ta menda :happy:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+