Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Wpadka z marihuaną - posiadanie - problem z prawem - Artykuł 62


Gość

Recommended Posts

Przeciez zdjecia napewno byly robione przed tym, jak mu tel. za*****i, wiec to raczej nie Oni by mieli za to przejebane.I nie mowcie, ze za zdjecia nic by nie mial, bo napewno by sie przysrali o to.

Ale jednak moglby powiedziec ze tel ukradli mu wczesniej, moj blad bo nie napisalem tak zebyscie zrozumieli :D.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 1,4 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Coraz wiecej przesłanek jest za tym ze jednak ściemniają , a telefon mu skroili siłą w przewadze wiec winy typa nie ma za duzo , a jesli chodzi o bicie to dill boi sie ze ma za duże plecy a nie trzeba mu miec 4 osób na sumieniu , aczkolwiek nie odradzam mu takiego rozwiązania.

Czyli zdjęcia i nagrania video nie mogę byc dowodem a jedynie przesłanką ?

no wiec tak sa 2 wyjscia logiczne. Pierwsze to takie ze diil lecial w ch**a i kroil ziomkow i stad taka ich reakcja - sam sie nie dziwie. I wtedy diil nie mialby prawa korzystac z plecow bo sam sie o to prosil i sam musi sobie poradzic. Ale jesli oni robia to z czystej zawisci, to wiesz. Ulica rzadzi sie swoimi prawami. Ja tam nie dalbym sie wsadzic frajerom do wiezienia za wszelka cene.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

no wiec tak sa 2 wyjscia logiczne. Pierwsze to takie ze diil lecial w ch**a i kroil ziomkow i stad taka ich reakcja - sam sie nie dziwie.

nie dostawali nic lepiej , nic gorzej , mysle ze rynkowo .

Bo jesli dill nie dostał by od ludzi z góry cos lepiej , to wtedy musiał by dać poniżej oczekiwan . A tak ten sam poziom , przynajmniej podobny ale myśle ze są rzeczy których nie trzeba tłumaczyć zwłaszcza na takim forum

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Po prostu wszystko w tym temacie co jest napisane świadczy o jednym akurat w tej dziedzinie nie można NIKOMU ufać,nawet najlepszy kumpel może coś palnąć chcąc nie chcąc przy kimś i już leci plota ,sami wiecie jak to jest ,więc radzę przemyśleć dokładnie sprawę jak ktoś chce się zabrać za growing.. pomyśleć o odpowiedzialności jaką bierzemy na siebie i w razie czego o konsekwencjach ,a jeżeli już zaparcie się zdecydowaliśmy to cholernie dobrze się przygotować do tego, lecz jednak mnie to cały czas zastanawia bo muszę wam powiedzieć co jak co ale już się trochę naczytałem o tych wjazdach na chatę przy uprawie,któreś forum lub seedbank musi mieć coś z tym wspólnego to jest pewne ,tylko które , czy na trawce jesteśmy aby napewno bezpieczni ;) , a co do seedbanku to muszę wam powiedzieć że dużo wpadek zaobserwowałem u osób kupujących nasiona w F2seeds................

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Hmmm jak tak sobie myślę to może zwyczajnie dane podane na tych forach zgrały się z informacjami łatwymi do znalezienia w necie. Może masz gdzieś na jakimś serwisie typu fotka czy inne takie, porobione konta które nakierowały na ciebie. Może nawet mógłbyś się znaleść za pomocą google. Z takiego innego źródła psy mogłyby z łatwością dostać namiary (jak myślicie takie coś jest realne?) potem porównać ip itd. Albo może twój internet zwyczajnie przez kogoś przechodzi, nie znam się na tym. Lepiej trzymać się z dala od sadzenia, no chyba że jest się gotowym przyjąć ryzyko rozepchanego więziennie odbytu

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Powiem wam cos od siebie Psy maaja teraz zajebisty dostep do internetu. Ostanio siedze sobie w domu i dzuuma jak wuj no to mysle sobie wejde na czat wp i pobrechtam sie z kogos przegladam nicki a tam nick: POlicjant no to bierzemy sie do roboty koles dostal wrzuty napinka byla osta on po jakims czasie pisze do mnie. Napisal kolego chcesz sobie przypalu naje... Mysle sobie ze nic mi nie moze zrobic, a on po chwlili wypisuje z jakiego osiedla jestem i sie okazalo ze dobrze napisal ale to olalem i dalej mu wrzucam :D. Odpisujke po 10 min i wypisal moje dokladne dane skad jestem az sie przerazilem i szybko ucieklem z czata. Uwazajcie co piszecie bo Psy niczego nie odpuszcza. Brechta z tej przygody ogolnie hehe :P

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

zgadzam sie z przedmowcami,internet jest niebezpieczny chyba ze mieszkacie gdzies gdzie wolno hodowac.miałem growloga ze zdjeciami i ktorejs pieknej srody zalogowalem sie z komórki przez orange w piatek ktos dzwonił ze stołecznej ale nie odebrałem,pozbyłem sie całej mojej konopi przemysłowej ;)boxa sprzedałem.najlepiej NIKOMU nie mowic,zachowac czujnosc i nie handlowac a bedziecie mogli cieszyc sie własnym,zdrowym ziółkiem.mam nadzieje ze doczekam czasów gdy rzadzacy zmadrzeja i pojdziemy w slad naszych zachodnich sasiadów.bardziej restrykcyjne prawo w europie maja tylko na białorusi,pozdro dla wszystkich partyzanckich growerów

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+