Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Wpadka z marihuaną - posiadanie - problem z prawem - Artykuł 62


Gość

Recommended Posts

Słuchajcie potrzebuje pomocy! Policja po cywilu wbiła mi na chate o 6 rano i przeszukali pokój. Nic nie znalezli mowili ze przeszukuja bo handluje narkotykami ale nie mam nic z tym wspolnego. Potem przywiezli mnie na komende i przesluchiwali kazali mi powiedziec od kogo kupuje chociaz nigdy nic u mnie nie znalezli i nigdy mnie nie zlapali, mowili ze jak nie powiem to pojade do jakiegos osrodka na 3 miechy i kazali wydac dillera. Wstarszyłem sie i wymyslilem imie i nazwisko domniemanego dillera i zaprowadzili do komendanta ktory mial zdecydowac czy jade do osrodka czy mnie wypuszcza, wypuscili mnie ale teraz sie martwie ze mnie zlapia za klamstwo i wsadza na 3 miesiace doradzcie co mam robic.Dodam ze jestem nieletni i nigdy nie bylem karany.

no za takie klamstwo pewnie wysla cie do osrodka na 2-3 lata

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 1,4 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No co ty chyba na 3lat nie mogą mnie wrzucić poza tym co to są te ośrodki to są poprawczaki jakieś ?? Dodam że przesłuchiwali mnie bez rodzica dopiero potem jak spisywali zeznania zawołali mojego ojca.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

nawet chyba nie jeden bo psy mówiły o trzech że mają zeznania trzech osób które mówią że ja je częstowałem i nakłaniałem do palenia :blink: Nie wiem co te psy sobie myślą zamiast łapać zabójców nękają dzieciaków :mad:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Benek..niepotrzebnie wogole podawales nawet wymyslone imie i nazwisko..bo takiwgo nie znajda wiec od razu sie dowiedza ze klamiesz i za to Ci sie moze dostac....dziwie sei ze jeszcze nie wpadli wkur*ieni..jak nic nie znalezli nic na ciebie nie maja strasza a wiesz ze jestes czysty to czym ty sie tak wystraszyles? Trzeba bylo sie ladnie usmiechnac i powiedziec ze to jest smieszna sytuacja i ty nic nie wiesz...i zyl bys dalej bez stresu...a za zeznanie falszywych zeznan...zajebales to..

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość pozdro500

To śmiesznie zabrzmi ale jak gliniarz wchodzi na chamca do domu to dzwoni się na policje! Najlepiej poprosić o rozmowę z kimś ważniejszym, i bez paniki i zdenerwowania złożyć skargę (słownie) i poinformować że taką samą złoży się pisemnie. Akcja skończy się błyskawicznie ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Szkoda ze kolega tak się dał zmanipulować Policji po 1 było im mówić nigdy nie handlowałem ani nie udzielałem nikomu środków odurzających ,Tak czasem pale zioło mój dil nazywa się Praga i Amsterdam następnie dziękuje i dowidzenia hehehe bez oskarżenia na papieże nic więcej nie powiem i proszę pokazać z jakiej przyczyny zostałem oskarżony i dlaczego miałem przeszukanie mieszkania i na papierze niech ci to pokazał i kto cie sprzedał z dupy zobacz podpis Nadole musiał się podpisać jak cie sprzedał . Zostałeś pomówiony .Możesz zostać oskarżony o matactwo a matactwo to kłamstwo wiec wymyśl cos ze jak by co kiedyś od typa to brałeś ale to dawno temu brałeś od niego bo ma gówniane palenie i wolisz jechać do NL a typa więcej nie widziałeś na oczy

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+