Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 250W | AK auto


Recommended Posts

  • Replies 65
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Witam. Dzien 17 pod lampą. Zmieniłem czas świecenia lampy na 18/6, podlałem samą wodą i zostawilem na 3 dni według Waszych wskazówek lecz dzisiaj zobaczyłem lekko opadniete liscie. Czym to jest spowodowane? Za wysoko lampa? W boxie zaczeło juz lekko pachniec. Kiedy przejsc na kwitnienie? large.20161108_150251.jpglarge.20161108_150332.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

O 4.11.2016 o 17:05, Miś napisał:

2 szczyty od początku?, nic z nią nie robiłeś ? :D

@Miś raz tez tak mialem w jednej z odmian. Jeden plant na trzy wyrosl z dwoma szczytami, ale wogole nie bylo bocznych odrostow od nich...

@wislak podlej a liscie sie podniosa po jakims czasie. mysle ze w airpotach po 3 dniach ziemia jest sucha na wior :)

masz automaty wiec roslina sama zdecyduje kiedy zakwitnac... fotoperiod do konca 18/6.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@bart85 dobrze prawi , sprawdzaj wagę doniczki po obfitym podlaniu. Będziesz miał porównanie , albo paluch w glebę i już wiesz. 3 dni bez podlania przy tych doniczkach spowodowało , że przesuszyłeś je lekko dlatego liście klapły. FP przy odmianach automatycznych nie zmieniamy :) walimy od początku do końca 18/6.

Lepiej trochę przesuszyć niż przelać ;)

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+