Skocz do zawartości
thc-thc

grower

OffTop Salviowy


Gość

Recommended Posts

  • Replies 54
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Serdecznie polecam zakupy u tego Pana !

Brałem od niego susz i ekstrakt 7x Salvi i musze powiedzieć, że byłem naprawde zadowolony - przysłka błyskawica, solidnie zapakowane no i towar naprawde świetnej jakości. Wcześniej brałem susz od niejakiego zielmana ale był kiepski w porównaniu z suszem kodiusza.

Jeszcze raz Polecam !

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

A jak zrobić ekstrakt? Kiedyś widziałem temat o tym, a teraz nie mogę znaleźć;/. A no i wszędzie pisze że trzeba rozpalać szałwię zapalniczką żarową, to mam pytanie, czym różni się to od rozpalenia jej zwykłą zapalniczką czy zapałkami? Czy wtedy jest mocniejsza, czy jak?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Czemu mnie nie paca x5? palilem susz...i 3 razy ekstrakt. fakt czulem sie dziwnie bardzo ale bez tripu...potrzebne mi cos mocniejszego?(czasem mi sie wydaje ze to jakies przereklamowane) czy to jakies receptory...cos slyszalem ale zdania są podzielone....niektorzy mowia ze trzeba wyrobic a niektorzy ze to bzdura.

peace

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

05kozak28, Zarowa tym rózni sie od zwykłej ze emituje ogień o wyższej temp. a czym wyższa temp ognia tym więcej Salviornu A sie wydzieli i wyższe loty:)

dubselekta, Salvia nie zawsze działa za 1 razem w maire palenia efekty sa lepsze i mocniejsze. Myśle ze nic mocniejszego nie musisz kupowac tylko poczytaj troche o technikach palenia bo przy salvi to bardzo ważne i daj jej czas:)

Zgadza się receptory trzeba wyrobic niektorzy maja dobre predyspozycje do salvi inne gorsi więc niektorych lapie odrazu innych po paru paleniach a jeszcze innych po parunastu paleniach

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 7 miesięcy temu...

Ja zawsze tylko Kochaną MJ spożywałem, ale skończyły się moje zasoby (Ku*****o mały plon miałem w tym roku) a ze mieliśmy konfidenta konkretnego to niemego na razie dostać nigdzie. Powiedzcie Mi jak to jest z Tą Szałwią. Czy to jest to ziele które można kupić w aptece i herbatę z niego zrobić?? Pewnie offtop, ale działa na Mnie liść Z jagody wilczej(ostatni w tym roku:D) i już nie mam siły szukać a ze to offtopic, to...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja zawsze tylko Kochaną MJ spożywałem, ale skończyły się moje zasoby (Ku*****o mały plon miałem w tym roku) a ze mieliśmy konfidenta konkretnego to niemego na razie dostać nigdzie. Powiedzcie Mi jak to jest z Tą Szałwią. Czy to jest to ziele które można kupić w aptece i herbatę z niego zrobić?? Pewnie offtop, ale działa na Mnie liść Z jagody wilczej(ostatni w tym roku:D) i już nie mam siły szukać a ze to offtopic, to...

To nie jest taka z apteki tylko konkretna odmiana (Divinorum). Teraz w połowie kwietnia wchodzi do tego ustawa delegalizująca szałwie i kilka innych zupełnie nieszkodliwych roślinek, o których politycy nie mają zielonego pojęcia.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja zawsze tylko Kochaną MJ spożywałem, ale skończyły się moje zasoby (Ku*****o mały plon miałem w tym roku) a ze mieliśmy konfidenta konkretnego to niemego na razie dostać nigdzie. Powiedzcie Mi jak to jest z Tą Szałwią. Czy to jest to ziele które można kupić w aptece i herbatę z niego zrobić?? Pewnie offtop, ale działa na Mnie liść Z jagody wilczej(ostatni w tym roku:D) i już nie mam siły szukać a ze to offtopic, to...

Przedmówca wyjaśnił tą kwestię, a do tego chciałbym wyjaśnić jedną sprawę: Szałwia to nie jest roślina taka jak konopia po której będzie zaje*ista jazda, śmiechy itd. Przy tym różne środki halucynogenne chowają się. Jest to jeden z najsilniejszych halucynogenów i podróż nie jest zawsze wesoła i usiana kwiatkami.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+