Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Recenzja soczki, żelki i olejki - czyli faza po jedzonku od dutchtherapy.pl


Ambasadorka

Recommended Posts

Witajcie:lisc:

 

Dziś recenzja - miło zaskoczona jestem działaniem, więc polecam przeczytać. 

Jakiś czas temu dostałam w ramach promocji olejki i soczki od dutchtherapy.pl a potem doleciały żelki.

dutchtherapy_soczki.jpg

No i co mam tu dużo owijać w bawełnę, soczki zostały skonsumowane praktycznie natychmiast.

Jako że ja jestem bardzo ostrożna z "jedzonkiem" ostatnio to wzięłam to sobie do serca, aby pierw sprawdzić minimalna dawkę - według zaleceń  dutchtherapy.pl

Smakiem proszę nie marudzić, bo to ma być z konopi a nie kakaowca 😛 Smakuje jak sok z ganją. Może wykrzywić ale nie zrazić. Ale jeżeli chodzi o działanie, ho ho ho Merry Christmas proszę Państwa 🎅, dawka minimalna działa spoko dla osób z rekreacyjną trawka lub dla CBD'owców.

Za to jak się trzaśnie bezwstydnie pół butelki - to pamiętacie moje jedzenie z masła THC no to proszę, cała prawda - działa jak masło, moc ma kozacka. Kozacy - do boju tylko przestrzegam - pół bo cała, to już wyższa szkoła lotu...

 

Testowane były dwa smaki, Dutch Therapy ma jeszcze colę - którą tez chętnie zjem 😄 

 

Dobra, żelki działają - dla niedowiarków - zjadłam poł godziny temu dwa, i cieszę się teraz fazą.

Bezwstydnie 

Olejki zostawiłam na sam koniec bo wiem ze 3/4 towarzystwa interesuje Faza - zatem u góry, a teraz cos dla mnie i innych osób poszukujących Medycznej Marihuany. W swoim życiu jadłam kilka olejków głównie dla CBD 

Mile zaskoczona jestem smakiem, ponieważ ostatnie olejki jakie jadłam były zwyczajnie mocniejsze w smaku, co skutkowało tym że ich się po prostu nie chce brać, lub podświadomie umysł o nich zapomina.

Te dla mnie są spoko, po prostu dobry produkt.

Nie mogę pominąć tego że, gdy się weźmie trochę większą dawkę niż producent zaleca to wprowadzają mnie w dobry nastrój lekkiego chillout. 

dutchtherapy_olejki2.jpg

 

 

Moim faworytem jest SOUR DIESEL po prostu nie wiem, dla mnie idealny.

Być może dla Ciebie przypadnie inny smak lub działanie, jem przed snem.

I z chęcią bym je używała dłuższy czas.

 

 

dutchtherapy_olejki.jpg

 

 

Dziękuje za możliwość testów dutchtherapy.pl

Nie reklamowałabym produktu który jest sprzeczny z moimi ideami medycznej ganji

dostajecie ode mnie 5'tkę

Ambasadorka

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+