Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
marihuana
GanjaFarmer
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

Recenzja soczki, żelki i olejki - czyli faza po jedzonku od dutchtherapy.pl

Recommended Posts

Witajcie:lisc:

Dziś recenzja - miło zaskoczona jestem działaniem, więc polecam przeczytać. 

Jakiś czas temu dostałam w ramach promocji olejki i soczki od dutchtherapy.pl a potem doleciały żelki.

dutchtherapy_soczki.jpg

No i co mam tu dużo owijać w bawełnę, soczki zostały skonsumowane praktycznie natychmiast.

Jako że ja jestem bardzo ostrożna z "jedzonkiem" ostatnio to wzięłam to sobie do serca, aby pierw sprawdzić minimalna dawkę - według zaleceń  dutchtherapy.pl

Smakiem proszę nie marudzić, bo to ma być z konopi a nie kakaowca 😛 Smakuje jak sok z ganją. Może wykrzywić ale nie zrazić. Ale jeżeli chodzi o działanie, ho ho ho Merry Christmas proszę Państwa 🎅, dawka minimalna działa spoko dla osób z rekreacyjną trawka lub dla CBD'owców.

Za to jak się trzaśnie bezwstydnie pół butelki - to pamiętacie moje jedzenie z masła THC no to proszę, cała prawda - działa jak masło, moc ma kozacka. Kozacy - do boju tylko przestrzegam - pół bo cała, to już wyższa szkoła lotu...

Testowane były dwa smaki, Dutch Therapy ma jeszcze colę - którą tez chętnie zjem 😄 

Dobra, żelki działają - dla niedowiarków - zjadłam poł godziny temu dwa, i cieszę się teraz fazą.

Bezwstydnie 

Olejki zostawiłam na sam koniec bo wiem ze 3/4 towarzystwa interesuje Faza - zatem u góry, a teraz cos dla mnie i innych osób poszukujących Medycznej Marihuany. W swoim życiu jadłam kilka olejków głównie dla CBD 

Mile zaskoczona jestem smakiem, ponieważ ostatnie olejki jakie jadłam były zwyczajnie mocniejsze w smaku, co skutkowało tym że ich się po prostu nie chce brać, lub podświadomie umysł o nich zapomina.

Te dla mnie są spoko, po prostu dobry produkt.

Nie mogę pominąć tego że, gdy się weźmie trochę większą dawkę niż producent zaleca to wprowadzają mnie w dobry nastrój lekkiego chillout. 

dutchtherapy_olejki2.jpg

Moim faworytem jest SOUR DIESEL po prostu nie wiem, dla mnie idealny.

Być może dla Ciebie przypadnie inny smak lub działanie, jem przed snem.

I z chęcią bym je używała dłuższy czas.

dutchtherapy_olejki.jpg

Dziękuje za możliwość testów dutchtherapy.pl

Nie reklamowałabym produktu który jest sprzeczny z moimi ideami medycznej ganji

dostajecie ode mnie 5'tkę

Ambasadorka