Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Paranoja? A może jednak skopałem sprawę...


mlodszygerwazy

Recommended Posts

Skiemano,

Na wstępie chciałbym się przywitać. Jestem tu nowy. Wczoraj po wielu latach bycia użytkownikiem dużego forum o bliźniaczej tematyce skasowałem tam konto. Dlaczego? Ano trochę poczytałem w necie i sam się nakręciłem... mam nadzieję, że niepotrzebnie. Dlaczego to forum? Podobno jest bezpieczne 😄 Oceńcie proszę mój przypadek, bo nie wiem w skali od 1 do 10 jak głupio postąpiłem. Wiem, że takich tematów było już wiele, ale do rzeczy...

Otóż wydawało mi się, że wszystkiego dopilnowałem, ale potem zaczęły dręczyć mnie myśli, a mianowicie.

Składając boxa napisałem (z konta mailowego współlokatora, który nie był i do tej pory nie jest tego świadomy) o zniżkę do sklepu z growboxami. Współlokator nie ma nic wspólnego z Marią itp. więc o żadnym nacinaniu go na mukę nie ma mowy. Cena była dość spora, bo około 2 tys. zł. Po kilku dniach odebrałem zamówioną przesyłkę w sklepie płacąc gotówką, a maila z jego skrzynki skasowałem. Współlokator czasami (raz- dwa razy w miesiącu) przyjeżdża na posesję, na której jest uprawa (oczywiście niczego nieświadomy). Wiem, że polska policja to nie FBI ale czy mam się czego obawiać?

Drugą niezbyt rozsądną rzeczą jaką zrobiłem było zamówienie nasion z gan**far*er (co prawda sporo osób poleca, ale w Internetach różne rzeczy wyczytałem, oczywiście już po fakcie...) i podanie tam swojego maila i tylko maila (takiego fakeowego, bez imienia i nazwiska, ale korzstam z niego od wielu lat). Przelew za przesyłkę poszedł od jeszcze innej osoby. Na paczce w odbiorcy był wpisany tylko adres mailowy (numer telefonu do odbioru był wysyłającego). Paczka nie była duża, a koszt pestek to około 220zł.

Powiedzcie mi czy bardzo zjebałem i czy powinienem zastanowić się nad wyjebaniem roślin na outa? 😕 
Naczytałem się sporo o tropieniu przez policję i popadłem w jakąś paranoję... Niby wszystkiego dopilnowałem ale jakiś drobne ślady zostawiłem.
Nie piszcie proszę że głupi jestem, bo myślę po szkodzie. Doskonale o tym wiem, więc mnie nie dobijajcie 😛 . Chciałbym abyście realnie ocenili moje szanse na przetrwanie (bo może to mnie trochę uspokoi).

Dodam, że grow nie jest w miejscu ani zameldowania, ani tam gdzie mieszkam ze współlokatorem. Nikomu nie udzielam ani nie zamierzam czerpać z tego korzyści.

Pozdrówki !!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jeśli właściciel Emila(współlokator) się nie zorientuje,a osoba robiącą przelew nie strzeli z dupy,to nie ma lipy.

Chociaż dla pewności napisz do sklepu gdzie zamawiałeś,na współlokatora żeby cię usunęli z ewidencji,bo cuś kojarzę że z któregoś sklepu coś mi przyszło na Emila po pół roku jakaś oferta czy coś.

Edytowane przez Bluregard
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Popadłeś w paranoje, jak wiele osób młodych, zapewne jesteś osobą młodą. I system mocno Cię nastraszył. 
 

Jeżeli nie Handlujesz to możesz być bardziej spokojny.

Wiele osób takich jak ty miało ten sam dylemat, ale z czasem gdy zaczynasz widzieć pewne sprawy takie jak brak strachu przed wymiarem prawa ponieważ sadząc i paląc swoje rośliny w celach medycznych prawo jest sprzeczne z ludzką naturą. 
 

wykuzuj i skup się na tym co chciałeś zrobić.

nie trać życia na pisanie scenariuszy, doświadczenia powiem Ci że 90% rzeczy które się boimy nigdy się nie zdarza.

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Po prostu logiczniej myśleć. 
w tym kraju jakim jest Polska strachem i propaganda robią co chcą nie patrząc na prawo do wolności. 

wszystko wyłudzone strachem bo merytorycznymi argumentami nie potrafią. 

nigdy nie dawajcie wpędzić się w strach który nakręcają ludzie.

to są ich doświadczenia a świat jest duży pod względem doświadczeń. 
 

z fartem 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+