Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Led TS 600, 3x niewiadoma 40x40


Recommended Posts

6 godzin temu, Scooby-Doo napisał:

Trochę zamula, ale ogólnie, ładnie i zdrowo. Możesz śmiało zwiększyć dawki nawozów na flo

Zamuliła ale powód jest mi znany. Zatrzymała się na jakieś 2 tyg. 

Myślałem, że będą przez to mega problemy ale jak na razie idzie coraz szybciej.

 

Właśnie już zwiększyłem. Dziewczyny mega głodne. Co drugi dzień je karmię.

Dodatkowo woda leci co trzecie podlanie nie co drugie a i tak dolewam do nich po kropelce czegoś na flo.

 

Kupiłem mikroskop x500 powinien mi jutro przyjść to za tydzień zacznę obserwację tichromów ;D

 

Edytowane przez ichikaru
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Godzinę temu, Scooby-Doo napisał:

I super. A jeśli mogę coś doradzić, to na ostatnie dni życia nie rób tzw flusza, flusz to mit. Podlewaj samą wodą przez ostatnie dwa tygodnie i będzie dobrze. Będę zaglądał i życzę powodzona do końca uprawy 

Dlaczego mit? Ostatnio doświadczyłem odzycia roski po flushu przed ścięciem, na nowo białe włoski wyskoczyły. Aczkolwiek to może byś spowodowane doniczka materiałowa i zdaje mi się ze za dużo się w niej nazbierało i była przyblokowane dlatego flush zadziałał ;D 

mozesz napisać dlaczego tak uważasz? 
ja jak narazie obaliłem jeden mit choć tez nie dokonca, ze nie można oprysku przy włączonych lampach bo popala- wystarczy dać wysoooko lampy hah ;D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jakiś czas temu, były na ten temat przeprowadzone badania w USA, gdzie wszelkie mity odnośnie flusha zostały obalone. 

Jeśli całkiem spoko ogarniasz angielski, to zapraszam do lekrury:

https://cannabis-science-consulting.com/flushing-cannabis/

A co do oprysków przy włączonych lampach, to oczywiście masz rację. Najlepszy przykład to strefa równikowa i las deszczowy🙂

Jak mówisz, jeśli da się lampy wyżej nie ma żadnego ryzyka dla roślin. 

Pozdrawiam 

Edytowane przez Scooby-Doo
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ciekawe, zaraz zabieram się do czytania, dziekuje bardzo

edit: dla tych dla których się nie chce przeczytać, polecam. Przeczytałem i jednak się zgadzam, dziekuje 

„It’s like thinking you could put a person in the shower to rinse the Iron out of their blood.”

 

Edytowane przez AligatorOzi
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+