Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Człowiek uczy się całe życie!^^


Gość

Recommended Posts

Uuuuuuu jaaa ^^ 

Paczka dotarła 3 pestki auto ak47 i 3 white widow... 

I teraz mały dylemat z jednej strony (znajdy) puki co idą spoko a z drugiej strony ak i ww.. zastanawiam się czy nie lepiej doprowadzić (znajdy) do końca czy wrzucić  jedno ak i ww do kupy... nie chce stresu robić. .. ktoś doradzi?  

14 minut temu, xcslawko napisał:

naprawde on nic nie daje ... a moze byc tylko siedliskiem grzyba i innego syfu  ... 

ja uzywam airpots ... i w tych doniczkach jeszcze bardziej wysycha ... 🙂  wiec sie nie  obawiaj ... 

Loooo grzyba nieee nieee... idę zrobić tam porządek :) dzięki ^^

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

24 minuty temu, mqbczynski napisał:

I teraz mały dylemat z jednej strony (znajdy) puki co idą spoko a z drugiej strony ak i ww.. zastanawiam się czy nie lepiej doprowadzić (znajdy) do końca czy wrzucić  jedno ak i ww do kupy... nie chce stresu robić. .. ktoś doradzi?  

Loooo grzyba nieee nieee... idę zrobić tam porządek 🙂 dzięki ^^

Znajdy mogą cie super zaskoczyć, moje pierwsze planty były z takich pestek i byłem mega zadowolony 😄 Mogą też rozczarować... ja bym zostawił 😉

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

1 godzinę temu, Esned napisał:

Tam zmieścisz jeszcze 2 panny w donicach 5-6l 😅 te znajdy w nagorszym

wypdku mogą się okazać np. męskie  nie wiesz co to jest dokonca

Znajdy są właśnie w 6litrowych 

Do ak i ww mam 7.5litra

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Godzinę temu, Pomidorek napisał:

Znajdy mogą cie super zaskoczyć, moje pierwsze planty były z takich pestek i byłem mega zadowolony 😄 Mogą też rozczarować... ja bym zostawił 😉

No właśnie powiem Ci że one chcą żyć (rosną w oczach)... ^^

Dam im czas do 1 maja sądzę że do tego czasu będzie wiadomo co i jak. Tak czy siak to był eksperyment. Teraz jak widzę ze to chce żyć to tym bardziej jestem miło zaskoczony. To mój pierwszy Grow wiec dużo jeszcze musze się nauczyć

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+