Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Clu 058 150w 2x Dinamed CBD plus 2x Shining silver haze True Living Organic


Recommended Posts

1 hour ago, Dzik said:

to nie azot @Stary czlowiek i moze na pewno

 

może siarka, żelazo albo cynk że względu na złe pH

light Burn raczej nie powinno być

nie wyglądają źle ale jak już to tak bym typował w pierwszej kolejności

jeśli nawet mają trochę za mało N to na tym etapie bał bym się nim interweniować

No tez nad Tymi elementami myslalem Bede podlewal niedlugo Bo wlasnie z pracy przyszedlem to sprawdze pH I dam znac.

Dziekowac 🙂

8 hours ago, Stary czlowiek i moze said:

za bardzo polegasz na tym co robisz daj im azotu

Tam jest tyle azotu panie w ziemi ze glowa mala I tak jak mowie leje Im fish hydrolysat ktory wsobie tez ma azot.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

1 hour ago, bortek said:

Po co sprawdzasz ph? Myslalem ze w takiej organice nie trzeba kontrolowac sama woda i tyle chyba ze sie myle. 

Jak najbardziej masz racje ^^

I tak napisalem do Dzika wczesniej ze ziemia sama bufferuje pH ale z ciekawosci bym sprawdzil jak sie teraz ma 🙂

po ugotowaniu ziemi miala odczyn pH 7 czyli powinno tak zostac do teraz

Edytowane przez Virandell
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ja myślę przy uprawie organicznej nie trzeba dbać o pH tak jak przy nawozach mineralnych

niektóre nawozy jak np. obornik kurzy (pH 7.5) windują pH i mogą sprawić problemy

 

@Virandell jakieś magiczne eliksiry miesza w kotle i podaje roślinom to chyba nie zaszkodzi jak sprawdzi

skoro widzi że coś się dzieje to jakaś przyczyna być musi

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

10 minutes ago, Dzik said:

ja myślę przy uprawie organicznej nie trzeba dbać o pH tak jak przy nawozach mineralnych

niektóre nawozy jak np. obornik kurzy (pH 7.5) windują pH i mogą sprawić problemy

 

@Virandell jakieś magiczne eliksiry miesza w kotle i podaje roślinom to chyba nie zaszkodzi jak sprawdzi

skoro widzi że coś się dzieje to jakaś przyczyna być musi

Magiczne eliksiry 😂 mialem sprawdzac dzisiaj ale gdzies miernik zapodzialem a taki zalochany po robocie jestem ze nawet szukac mi sie nie chcialo ale watpie czy to pH ale jednak warto sprawdzic raczej te magiczne mikstury nie pieprza tak tego pH ^^

Ja stawiam na swiatlo najprawdopodobniej chociaz jeden typek mi pisal ze tak ma na poczatku Flo a pozniej sie ogarniaja na tej samej lampie

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

jaką masz wodę @Virandell, ja może nawet 8,5 bo taki niebieski płyn Heliga się robi

miesiąc czasu nie regulowalem pH wody, podłoże jednak stabilozowalem dolomitem

też zauważyłem że zbyt jasny kolor na nowych patiach

z tego tytułu regulowałem pH wody przy  ostatnim podlaniu i wyglądało że od razu lepiej

no hyba że mam halucynacje po marihuanie ;D

Edytowane przez Dzik
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

2 hours ago, Vito said:

masz w glebie mikoryzę ? Mikoryza jest grzybem który chroni korzenie rośliny przed złym pH... 

Nie no mikroryze mam przy tej uprawie to podstawa wczoraj jeszcze nawet topdressing zniej zrobilem 😄

@Dzik wode mam pH 7

@Bortek no wlasnie typek na # mi napisal ze tez tak ma na poczatku Flo a pozniej sie poprawia

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+