Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Clu 058 150w 2x Dinamed CBD plus 2x Shining silver haze True Living Organic


Recommended Posts

Dzien 6

Ema leca te updaty jak cholera ale wszystko Chce miec zapisane 😄

takze roslinki dostaly wczoraj fpj z pokrzywy I lab 0.5ml na 500ml wody a dzisiaj zostaly przesadzone do docelowych I dostaly act z wormcastingu I cukru na dobry poczatek oraz 2 lyzeczki uwodionego kelpu ktory jest bardzo latwy w przygotowaniu:

bierzemy 1/4 kubka kelpu I Pol szklanki wody dobrze mieszamy I zostawiamy na 30min do 1 godz nastepnie wylewamy resztki wody. W ten sposob mozemy wlozyc go pozniej do jakiegos sloiczka I przechowujemy go w lodowce (w najzimniejszym miejscu czyli gdzies w koncie) nie jestem pewien do tego Ile moze stac ale pewnie wystarczy powachac 😄

dawkowanie 2 lyzeczki na oprysk w 4l wody I ok 4 lyzeczek na 4l jesli chcemy tylko podlac

a zalety to NPK wraz z ponad 60 mikroelementami. Plus kwas alginowy, mannitol, cytokininy, indole, hormony, auksyny i gibereliny.

No I bardzo dobry na stres w moim przypadku teraz przesadzanie roslinki

 

 

IMG_20190819_111139.jpg

IMG_20190819_105908.jpg

IMG_20190818_140058.jpg

IMG_20190819_105716.jpg

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzien 8

Notatki notaki..

Planty byly znowu podlane 3 razy z rzedu, ziemia wydawala mi sie dosc sucha ale dzisiaj wkoncu sie przelaly.

Dostaly lyzeczke Fish hydrolysatu 1/4 prochnicy, kelpu I alfalfa I 3ml fpj + znowu listek aloesu bablowane przez jakies ~4h 

Ogolem ladnie wygadaja ale ze wzrostu nie jestem zabardzo zadowolony porownojac do poprzedniego gro 🙂

IMG_20190821_193223.jpg

IMG_20190821_193246.jpg

Edytowane przez Virandell
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzien 12

Roslinki zdecydowanie ruszyly przez ostatnie 3 dni odkad podnioslem lampe do gory teraz siedzi na 70cm czyli byl to blad dawac tak nisko napewno pare dni wplecy jestem ^^

Poleciala tez nowa pestka do wody jak sie wyrobi dobrze to zastapi dolna po prawej stronie ze wzgledu ze prawie wogole nie rosnie 

(Hazy po lewej CBD po prawej)

 

IMG_20190825_183719.jpg

Edytowane przez Virandell
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+