Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Clu 058 150w 2x Dinamed CBD plus 2x Shining silver haze True Living Organic


Recommended Posts

27 minutes ago, bortek said:

Jak za mocne skrec i tyle 

Ja mam w 60×60 idzie jiz na 100watt i elegancko leca

Teraz jest gitara podnioslem do 70cm. Wyciagaly mi sie na poczatku i to mnie troche zmylilo.

Na jakiej wysokosci trzymasz na 100w w tym namiocie ? I Jakie masz diody ?

Edytowane przez Virandell
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

12 minutes ago, bortek said:

Clu 048 60 cm nad plantami leci na 100watt pelna moc to 135watt

A jaki dzien ?

Typek od ktorego kupowalem ogolem mowil ze po okolo 2tyg obnizyc do 50cm I na indukcji dac 100w I tez trzymac na tej wysokosci to tez pewnie zalezy od wieku roslinki chyba ze tak od poczatku trzymales?

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

1 godzinę temu, Virandell napisał:

A jaki dzien ?

Typek od ktorego kupowalem ogolem mowil ze po okolo 2tyg obnizyc do 50cm I na indukcji dac 100w I tez trzymac na tej wysokosci to tez pewnie zalezy od wieku roslinki chyba ze tak od poczatku trzymales?

 

Tak zależy od wieku i też od genów na jakie trafisz . Jednej będzie pasować inna będzie marudzić.   Podstawa to obserwacja  . I szybkie reagowanie..

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Dzien 21

Siemano krzaczki sie zmienily od ostatniego czasu ale tak naprawde zaczely dopiero rosnac od dnia ~16 tak jak chcialem 🙂

planty przeszly juz topping oraz ten najmniejszy dostal lst ze wzgledu jak rosnie za jakies 4 5 dni planuje zmienic na 12/12 ale jeszcze sie okaze mozliwe ze przetrzymam troche dluzej.

Dobry przepis na herbatke kompostowa 
1 kubek wormcastingu 2 Lyzki cukru najlepiej Muscavado 1 lyzeczka alfalfa mealu 1 lyzeczka naszej rybki (moze tez byc fish mix ale nasza ryba jest w pelni aktywna) I 1/8 lyzeczki prochnicy po 24h bablowania ze wzgledu ne hamuje wzrost bakteri

IMG_20190904_141048.jpg

IMG_20190904_141137.jpg

IMG_20190904_141141.jpg

IMG_20190903_095203.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+