Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Clu 058 150w 2x Dinamed CBD plus 2x Shining silver haze True Living Organic


Recommended Posts

@mariola jeszcze zobacze czy Bede sie wto bawil potrzeba duzo miejsca na trzymanie ziemi I dodatkow ogolem typek podal mi naprawde fajny przepis widzialem nawet pare growlogow na nim I fajnie powychodzily krzaki.

Ale nawet jak Bede uzywal np biobizz pare fajnych rzeczy z organiki sie nauczylem ktorych tez bede mogl uzyc takze grow na + 😄

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

7 minutes ago, Goku said:

Będzie bardzo dobrze za 40dni. 

Pomimo bladej twarzy ładnie rosną.

Zobaczysz za 40 dni będziesz zadowolony.!! 

A biogrow  moźesz spròbować.

@Goku mam nadzieje dzieki za pocieszenie dobrze ze ten cob chociaz jest to cos pomoze 😄

chyba zrobie mieszanke przy nastepnym podlaniu epsom salt + biogrow + biobloom juz nie mam pomyslow pH Teoretycznie jest dobre aby pobieralo skladniki

Edytowane przez Virandell
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Dzien 68 35 Flo

Emano nie ma czym sie chwalic ale musi jakis upek pojsc 😄

zdecydowalem planta dac biobizza, poszla juz druga dawka I jest zdecydowanie lepiej liscie gdzie nie gdzie wracaja do normalnego koloru a topy juz po jednej dawce spuchly w oczach takze jest jeszcze nadzieja 🙂

Co do hazow zauwazylem ze jeden ma bardziej zbite topy skunk? Nothern light a drugi typowy hazik luzne topy z wieeeloma pistlami a najbardziej jestem zadowolony z Dinamed CBD plus najgrubsze topki jak narazie 🙂

IMG_20191023_160916.jpg

IMG_20191023_160942.jpg

IMG_20191023_161004.jpg

IMG_20191023_161019.jpg

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

2 hours ago, maurycy said:

co Ty im jeść robisz i w jakiej ilości?

Biobizz bloom grow I top max tak jak w tabelce do tego herbatki kompostowe I sst

2 hours ago, maurycy said:

co Ty im jeść robisz i w jakiej ilości?

Teoretycznie wszystko powinno byc w ziemi I powinno pojsc gladko ale idzie jak widac chustkowo I nie wiem co jest przyczyna zla mieszanka, za krotkie gotowanie ziemi cholera Wie ..

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+