Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Clu 058 150w 2x Dinamed CBD plus 2x Shining silver haze True Living Organic


Recommended Posts

22 minutes ago, Goku said:

Heh poyebane grow powiadasz .

Ale suczki galante. JAK GRANATY. 

Więc nie ma co narzekać.

Do końca trochę zostało , na pewno Jeszcze spuchną. !!!

A nauka nie pójdzie w las wpisy zostańą .zapewe nie raz wrócisz do relki lukńać w notatki.

TAKŻE głowa do góry. 

I teraz tylko pilnuj wilgotność.. bo szkoda było by zmarnować taki towarek 

Pozdro .

 

 

Narzekac na krzaki nie narzekam 😄 z wlasnej mieszanki ziemi jestem nie zadowolony zaluje ze bylem zmuszony tego biobizza uzyc ^^ 

Co do topkow to jestem w chuy zadowolony widze roznice ogarmna porownojac do ostatniego grow na Marsie takze lampa na duzy + 

Co do wilgotnosci to prawda obserwuje obserwuje Bo mam na poziomie 60%~

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Dzien 89 Flo 57

Siemano

Jeden CBD zostal sciety (ten najmniejszy) wcale nie rosl, poblokowany zmutowany takze to bylo przyczyna

Reszta rosnie ladnie mysle ze za tydzien juz zetne Haze i drugiego CBD trichomy juz podchodza pod brazowy kolor gdzie nie gdzie przez ostatnie 1.5tyg dostawaly wode Fpj I skielkowane nasiona fasolki mung

Co do drugiego Haze mysle ze jeszcze potrzebuje 2-3 tyg takze Bede Musial ciac na raty

IMG_20191113_115930.jpg

IMG_20191113_115827.jpg

IMG_20191113_115741.jpg

IMG_20191113_115658.jpg

IMG_20191113_115733.jpg

IMG_20191113_115808.jpg

  • Upvote 3
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzien 59 Flo 

Przyszedl czas na drugiego CBD patrzalem trichomy to sa mleko/braz takze postanowilem sciac szyszki ladne porownojac do ostatniego grow wydaje sie ze ten 1 plant bedzie mial wiecej na wadze niz wczesniejsze 4 😄

wpieprzylem wszystkie topki do pudelka porobilem pare dziurek I ulozylem na przemian z gazeta mam nadzieje ze plesn nie wejdzie pudelko stoi w boxie z 2 plantami 🙂

wiecej zdjec niestety nie mam krzaka musialem oskubac w namiocie na szybko

wage podam jak wyschnie

 

IMG_20191115_140359.jpg

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+