Skocz do zawartości
nasiona marihuany

seedbay

Special Kush #1 Nawóz + Ziemia - Potrzebuje pomocy


Recommended Posts

Witam na wstępie chciałbym zaznaczyć ze jestem nowy w tym "temacie" i mam 2 pytanka, czy ziemia z firmy CANNA lub PLAGRON nada się (link poniżej)

Ziemia Canna Terra Professional.

Plagron ziemia Grow MIX.

Gold Label Special Mix 45L uniwersalna. 

Jakich nawozów mam użyć czy z tej samej firmy czy mogę z innej, wpływa to na jakość? Mianowicie Obczaiłem tutaj parę nawozów (mam zamiar wydać na nawozy do 300pln)

Zestaw Startowy Canna na Wzrost i Kwitnienie.

Dutchpro Zestaw Startowy do Gleby AUTO FLOWERING.

Kompletny zestaw nawozów do gleby MINI.

Zestaw Aptus Tent Set Pro Kit zestaw nawozów na wzrost i kwitnienie.

Proszę tylko o sensowne odpowiedzi i wyrozumiałość.

Dziena

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ziemia Plagron Royal Mix, nadaje się do siewek i dorosłych, widziałam super planty na biobizz Light Mix, Canna ma dobra ziemię. Nie kupuj zbyt bogatej mieszanki do siewek bo je spalisz. I nie kupuj ziemi z marketu, bo jeszcze wprowadzisz jakieś robactwo do boxa.

Nawozy, nie cuduj z nieznanymi firmami. Najlepiej coś sprawdzonego, masz na forum tyle relacji na różnych nawozach. Do wyboru do koloru ?

chcesz grow na nawozach bio czy mineralnych??

Bio to na przykład biobizz, biotabs, Green House  na linie bio, Canna, Plagron 

Mineralne : Canna, Green House, Plagron 

 

Edytowane przez Triskele
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

2 godziny temu, Triskele napisał:

Ziemia Plagron Royal Mix, nadaje się do siewek i dorosłych, widziałam super planty na biobizz Light Mix, Canna ma dobra ziemię. Nie kupuj zbyt bogatej mieszanki do siewek bo je spalisz. I nie kupuj ziemi z marketu, bo jeszcze wprowadzisz jakieś robactwo do boxa.

Nawozy, nie cuduj z nieznanymi firmami. Najlepiej coś sprawdzonego, masz na forum tyle relacji na różnych nawozach. Do wyboru do koloru ?

chcesz grow na nawozach bio czy mineralnych??

Bio to na przykład biobizz, biotabs, Green House  na linie bio, Canna, Plagron 

Mineralne : Canna, Green House, Plagron 

 

Zależy mi na smaku wielkośći plonu a także aromacie, jakie poleciłbyś?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+