Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Dobry star a sprzet.


zgREDex

Recommended Posts

Dobry start a sprzet.

Witam zwolennikow Mary Jane.

Po kilku rosterkach i rozmowach z "tubylcem" tego forum ? Chcialbym przezucic sie z outdoor'ki na in'ke.Mam na oku boxa link ponizej

https://ajzu.pl/airontek/3970-growbox-namiot-uprawowy-airontek-60x60x120cm-small.html?gclid=EAIaIQobChMIjpDb0ZW54QIV7JztCh158gXPEAQYASABEgLprfD_BwE

i kilka pytan ludzi operujacych takim lub podobnym boxem w kwesti osprzetu do takiej wielkosci "kanciapy" a mianowicie:  

*chcialbym umiescic tam 2 fem'y Criticala oraz Super Skunka. I rozwijac je pod siatka by osiagnac wieloszczyty. Czy starczy im miejsca?

*druga sprawa to kwota + - 800pln       czy dalbym rade kupic i wyposarzyc boxa za ta sume majac na uwadze rzecz dla mnie najwazniejsza ktora powstrzymywala mnie od indoor'u, neutralizacja zapachu. 

To moja wielka prosba do znawcow tematu..wiedze mozna nabyc ale doswiadczenia kupic sie nie da. Wyslijcie swe opinie oraz linki sprzetu ktory musialbym ewentualnie nabyc do tej wielkosci boxa majac na uwadze powyrzsze dwie "wytyczne". Bym mogl wystartowac na spokojnie i poszerzac wiedze oraz zdobywac doswiadcznie sztuki indoor.

Dzieki i mam nadzieje ze pomimo setki pewnie podobnych postow pochylicie sie nad tym bym mogl wyjsc z lasu gdzie walka jest nierowna..outdoor to kawal ciezkiej czesto bezowocnej pracy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

37 minut temu, zgREDex napisał:

*chcialbym umiescic tam 2 fem'y Criticala oraz Super Skunka. I rozwijac je pod siatka by osiagnac wieloszczyty. Czy starczy im miejsca?

nisko ale da radę

38 minut temu, zgREDex napisał:

*druga sprawa to kwota + - 800pln       czy dalbym rade kupic i wyposarzyc boxa za ta sume majac na uwadze rzecz dla mnie najwazniejsza ktora powstrzymywala mnie od indoor'u, neutralizacja zapachu. 

da radę, napisz do growshopu aby zrobili Ci zestaw do takiego budżetu. 

 

W tej cenie nie ma co szaleć więc najpierw zobacz co zaoferują Ci growshopy, ale na pewno branie tak niskiego namiotu to nie jest dobry pomysł, weź przynajmniej 160 wysokości.

Zapachu pozbędziesz się kupując dobry filtr węglowy dobrany do wentylatora. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

aha dzieki..ja patrzalem bardziej na obwod zeby pod tym wzgledem sie zmiescily krzewy majace wiele szczytow. Przypuszczam ze myslisz o braku miejsca na lampe,filter i system wentylacji czy gromadzenie temp. w nizszym boxie?Szybko spojrzalem w google no taki namiocik 160×60×60 juz chodzi lekko powyzej 3set ..liczac + - lampa z dobrym filtrem pochlonie 2/3 pozostalej kwoty. Ale tak jak mowisz zobacze co sklep mi zaoferuje. Ewentualnie polecalbys jakies inne aromatyczne odmiany krzewow do wczsniej wspominaneg boxa?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Możesz do takiego boxa nawet 4 wrzucić, a i pewnie więcej byś upchał... ale najrozsądniej byłoby wrzucić jakieś dwie niskie odmiany... bubbleguma albo critical kusha mogę polecić... do tego jakąś CFL 300w na kwitnienie, na weg też da radę... jak wyrosną 4 piętra robisz topping... i tylko podlewać i czekać do zbiorów...   

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

czekaj z tym namiotem ja ostatnio widzialem jakis za 317 zeta 60 60 160 zaraz lukne

edit: https://www.hemp.pl/produkt/gbox-hydro-shoot-60

edit2: https://www.hemp.pl/produkt/gbox-diamond-sl60

a za 380 juz mozna miec 80 80 ja bym bral wiekszy potem tylko miejsca brakuje, raz kupisz i masz na lata

do tego ziemia dobre peski wiatrak i zestaw nawozow i mozna startowac

edit3: sry wczoraj czytalem tego pierwszego posta a teraz jestem porobiony jednak jest roznica 170 zeta to jednak na poczatek mozna wziac takiego niskiego

Edytowane przez rooky
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

9 godzin temu, Pomidorek napisał:

Możesz do takiego boxa nawet 4 wrzucić, a i pewnie więcej byś upchał... ale najrozsądniej byłoby wrzucić jakieś dwie niskie odmiany... bubbleguma albo critical kusha mogę polecić... do tego jakąś CFL 300w na kwitnienie, na weg też da radę... jak wyrosną 4 piętra robisz topping... i tylko podlewać i czekać do zbiorów...   

Dzieki ?? wkacu jakies konkrety dotyczace tematu.

Nie mialem mozliwosci skosztowania bubble'ma..dobry jest?

CFL wydaje mi sie do miejszego boxa idealnym rozwiazaniem z powody temperatury..odblysnik do takiego CFL'a  bedzie potrzebny??         

    https://maxgrowshop.pl/product-pol-315-Lampa-CFL-200W-Electrox-2700-6500K-Dual.html

 

Popraw mnie jak cos bo taka wiedze posiadam wylacznie z tekstow ktore przeczytalem(ta sprawe zostawialem odpowiedniej lokalizacji oraz obiegowi slonca).

Nawozy,ziemia to juz spoko out czy indoor'ka roslina potrzebuje tego samego Azoty na vega i Potasy/Fosfor na Flo  Osobiscie ale tez raczej wyboru nie mialem tablety Co2 zmieszane z maczka kostna brzmi to dziwnie wiem ale w lesie/zagajniku gdzie poczawszy od zdzbla trawy po czubki wielkich drzew wszystko walczy o kazdy promien swiatla,glebe i Co2 trzeba zadbac o lepszy start swojego malenstwa.

No i teraz geneza..sedno moich obaw oraz tematu..co kur** z tym wiatrem ? Nie no powaznie..wentylacja/cyrkulacja powietrza/NEUTRALIZACJA ZAPACHU w takim boxie o kubaturze niecale 4.5m3/o.32m2 wentylacje i filtr chcialbym ciut na wyrost..musze poprostu miec "zapas mocy" dla swietego spokoju..gdybyscie mogli podeslac propozycje/linki ktorymi egzemplarzamipowinienem sie zainteresowac... www

2 godziny temu, Stary czlowiek i moze napisał:

ten 160 spoko a na 60x60 spokojnie wlozysz 4x 11l kwadratowe bo maja 25x25cm 

super..to nawer i lepiej bo myslalem na starcie o gora 3 krzakack...wiec powinno zostac dosc miejsca? dzieki

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+