Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Recommended Posts

Jestem pod wrażeniem jak sobie poradziła ta wyrwana roślina! Gdyby @Triskele nie przypomniała to bym nie wiedział.  ?

Kiedyś była powódź. Moje 30cm roślinki podnosilem i odklejalem od gleby bo były przyklejone na płasko do błota po 12 godzinnym zanurzeniu.  Rośliny przeżyły i miały się dobrze.

Edytowane przez Dzik
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

1 godzinę temu, Dzik napisał:

Jestem pod wrażeniem jak sobie poradziła ta wyrwana roślina! Gdyby @Triskele nie przypomniała to bym nie wiedział.  ?

Kiedyś była powódź. Moje 30cm roślinki podnosilem i odklejalem od gleby bo były przyklejone na płasko do błota po 12 godzinnym zanurzeniu.  Rośliny przeżyły i miały się dobrze.

Też jestem pod wrażeniem myslelem że nic już z niej nie będzie. Ale się czesze że dała radę teraz przynajmniej będę miał dwie roślinki. 

??

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

dzien 13 i dzien 24

na wyrwanej na nowych listkach juz nie ma oznak złego ph. Sie tak zastanawiam czy nie zrobic LTS bo na tej nowej bede robił na 100% ale nie wiem własnie jak z ta wyrwana czy to dla niej nie bedzie ze duzy sters.? 

Zdjecia zaraz dodam bo wyskakuje mi jakis bład -200 co to za bład.?

Edytowane przez Pavlos
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Godzinę temu, Pavlos napisał:

dzien 13 i dzien 24

na wyrwanej na nowych listkach juz nie ma oznak złego ph. Sie tak zastanawiam czy nie zrobic LTS bo na tej nowej bede robił na 100% ale nie wiem własnie jak z ta wyrwana czy to dla niej nie bedzie ze duzy sters.? 

Zdjecia zaraz dodam bo wyskakuje mi jakis bład -200 co to za bład.?

Ja bym trenowała tą wyrwaną, młode listki rosną zdrowe. Przypuszczam, że jeszcze przegoni młodszą siostrę:) najwyżej jeśli chcesz ja typować, daj jeszcze że dwa dni żeby się wzmocniła. 

Powodzenia, do końca z fartem ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+