Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Recommended Posts

4 godziny temu, Triskele napisał:

Ja bym trenowała tą wyrwaną, młode listki rosną zdrowe. Przypuszczam, że jeszcze przegoni młodszą siostrę:) najwyżej jeśli chcesz ja typować, daj jeszcze że dwa dni żeby się wzmocniła. 

Powodzenia, do końca z fartem ?

Poczekam tak jescze wtedy z 5 dni i zacznę trenować obydwie. ??

Dzięki ?

PS. Dwa razy mi wyłączył prąd i tak z 30 min mi odjeło z 18 godzin światła i mam pytanie czy im nie zaszkodzi bo liście troszkę zaczęły opadac jak to bywa bez światła ale się podnoszą.?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Za mało podlewasz. Widać na zdjęciach. Zacznij podlewać więcej wody a rzadziej. I kurde nie rób tych upów codziennie bo każdy by chciał zobaczyć progres jakiś większy a tak to nic nie widać ? PS. No chyba że startujesz do księgi rekordów guinessa w kategorii ''GL konopny z największą ilość stron''  to pardone. ?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

2 hours ago, michal_o said:

Za mało podlewasz. Widać na zdjęciach. Zacznij podlewać więcej wody a rzadziej. I kurde nie rób tych upów codziennie bo każdy by chciał zobaczyć progres jakiś większy a tak to nic nie widać ? PS. No chyba że startujesz do księgi rekordów guinessa w kategorii ''GL konopny z największą ilość stron''  to pardone. ?

Ciezko mu bedzie pobic rekord @Didi92 w pierwszym temacie 33 strony xD

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+