Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Recommended Posts

 

Teraz, michal_o napisał:

Ale jak będziesz podlewal 7 albo i ponad lekko bo tym miernikiem dobrze nie odczytasz to nie będzie się mieścić. 

Poza tym nie ma stałego określonego ph na cały cykl życia rośliny a do odpowiednich cykli odpowiednie ph. 

Poza tym do jakiej ziemi przesadziłes? Light mix? Co prawda nie robiłem nic w Light mixie (wolę all mix) ale według mnie błędem jest przesadzić i odrazu podlać z nawozem. Albo czysta woda albo z jakimś root juice czy coś tego typu... Według mnie ?

Psesadzilem do tej samej ziemi co na początku. Wyczytałem też że mogę obniżyć ph sokiem z cytryny. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dużo nauki jeszcze przed Tobą, bardzoooo ? Tak więc ucz się ucz bo nauka to do potęgi klucz ? ?

Możesz, możesz też octem. Możesz tez specjalnymi preparatami ph-. Cytryna czy octem po czasie się normuje na spowrotem takie jaka była woda przed dodaniem cytryny/octu. Skuteczne przy częstym podlewaniu, tj dwa razy w tygodniu, przy rzadszym bym odradzal. 

Tylko czasem nie wyciskać cytryny do ziemi ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

40 minut temu, Pavlos napisał:

Nie chce kupywac na allegro bo mi wyjdzie 20 zł za a tak w sklepie są po 3 zł. Chyba że nie znajdę to zamówię. 

A jak nie chcesz płacić dwa razy za dostawę 1,42 to zamów sobie odrazu dwa opakowania to będziesz miał 160 paseczkow za 6.94 zł ;] Za 20 zł to byś miał jakieś 8 "pudeleczek" po 80 paseczkow. ? Wystarczyło wejść w link który dałem i byś je widział. No ale skoro wolales nie sprawdzić i napisać to co ja moge ? Lenistwo nie popłaca podobno ???

Screenshot_20190320-181044.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

2 godziny temu, michal_o napisał:

A jak nie chcesz płacić dwa razy za dostawę 1,42 to zamów sobie odrazu dwa opakowania to będziesz miał 160 paseczkow za 6.94 zł ;] Za 20 zł to byś miał jakieś 8 "pudeleczek" po 80 paseczkow. ? Wystarczyło wejść w link który dałem i byś je widział. No ale skoro wolales nie sprawdzić i napisać to co ja moge ? Lenistwo nie popłaca podobno ???

Screenshot_20190320-181044.jpg

Sprawdzałem tylko ze cena z dostawą jest liczona jako list ekonomiczny i wpłata na konto 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+