Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

LED | Critical x2, Fast skunk x2,  Amnesia, Northern light, Sour diesel


Recommended Posts

9 minut temu, Triskele napisał:

Nie wiem jak to jest z LED, ale wydaje mi się, że na fazę veg powinno być światło biale/niebieskie a czerwone na flo, imitujące jesień, pobudzające do kwitnienia. 

Dobrze Ci się wydaje 

Faza weg zazwyczaj indor trwa 2-3 tygodnie,jakoś  rośliny do tej pory znosiły to.

Światło białe led które użyłem ma barwę 10000k, - spektrum już posiada w swej barwie sporo widma niebieskiego, lecz te 15% jest trochę za mało na wega.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Miałem tendencję do przesadzania z nawozami,przez co trzeba było rośliny w środku flo flashować.

Postawiłem żelazną zasadę że nie będę podawał większej dawki jak 800 ppm. Oczywiście na zmianę co 2-3 sama woda.

Na przejściu z weg na flo  mają lekkie niedobory.

Nawozy jakie stosuję 

 

20190324_072826.jpg

20190317_122314.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Godzinę temu, Dzik napisał:

Zielona Siła, Magiczna Siła, Burza Kwiatów ?

 

"Green Power; Green Pride"

-Skunhead Haszysta

?

 

Nie uważasz że do kokosa to nawozy do hydroponiki powinny być?

Uważam że kokos jest czymś pomiędzy  hydroponiką a podłożem glebą?-tak z doświadczenia trochę.

Mixowanie nawozów(jakichkolwiek)  w kokosie jeszcze mnie nie zaskoczyło,tzn odpowiednie dawki NPK i mikro. Istnieje mały problem z podawaniem Ca, i dodanie pewnej dawki dolomitu do kokosu nie do końca 

ten deficyt rozwiązuje.Mianowicie roztwór do podlewania koksowego podłoża potrzebuje odczynu PH od 5,8 do 6,3i jak wiadomo dodanie Ca podnosi znacząco odczyn

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+