Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 150w Lowres#2 Automatic


Recommended Posts

Było warto się trochę pomęczyć  ?  napewno gdybym miał większe doświadczenie by tak nie wyglądały ?

tez wczoraj tak przeglądałem fotorelacje jakie to małe było i jak łodygę złamałem w 3 a jak się ładnie podniosła i ile topów wysypała ? może nie będą za duże ale za to własne ?  trójka  jest cała w kropkach jak by wysypki dostała a puchnie i rośnie w miarę dobrze ?  dostała wczoraj 16ml bio tabsa pk5-8 zobaczymy za pare dni ? 

@Triskele bez twojej pomocy w dużym stopniu była by pewnie porażka ?  ale na ostateczna przemowę i podsumowanie przyjdzie jeszcze czas ? 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Każda roślina jest inna, każdy strain,  warunki w boxie, rośliny poddawane są stresowi  np LTS a dawki podawane przez producenta to dawki minimalne. Musisz obserwować rośliny i ... lej wg potrzeb a to co pisze producent traktuj jako wartości wyjściowe. Prosty przykład, nasz Bruce Banner dostał w kość, porządny trening, stracił sporo liści i dostał na ostatnie podlanie EC 3,1. Przypuszczam, że ten sam Bruce Banner u innego growera puszczony bez treningu przy takiej dawce nawozów dawno byłby spalony. A producent poleca na ten etap flo chyba około EC 1,6 

7 minut temu, bortek napisał:

Ja mysle ze PiK i to spory niedobor

Też mam wrażenie, że oba niedobory nakładają się na siebie, roślina jest spora i ma apetyt.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+