Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 150w Lowres#2 Automatic


Recommended Posts

@Gucio tak to wina temperatury  ? 

w dzień po 32 max zarejestrował termometr  a w nocy po 20... 

w przyszłym tygodniu CT chce montować i lepszy wyciąg zobaczymy jak to wyjdzie :)  a co do drugiej to co widać na dole ten jeden listek uschnięte i ten wiatrakowych co zaczyna żółknac to resztka po poprzednich  niedoborach i jeszcze nie odpadły a na innych końcówki delikatnie zaczynaja usychać Jak to było wcześniej...  wiec pewnie magnez... 

Jutro zrobię im oprysk :) 

a jak bym Np zrobił z kartonu i zamontował filtr z wentylatorem ? Coś pomoże ? Przy dobrym szczęściu 1i 2 uda się w tym samym czasie na mlecznych i na bursztynach a 3 napewno nie słabe szanse ? 

Edytowane przez Esned
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Widać, że panny wyglądają o niebo lepiej niż na poprzednich zdjęciach. 

Pomyśl nad obniżeniem wilgotności, jak Ci popuchną topy przy wysokiej wilgotności jest ryzyko pleśni.

 

I staraj się mieć wszystkie topy na tej samej wysokości, my podkładamy wiadra, puste doniczki.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

On 2/8/2019 at 6:44 PM, Triskele said:

Jesteś na 100% pewien, że to deficyt magnezu ? Jak nam się magnez blokował z powodu złego ph to rośliny zaczynały żółknąć od najmłodszych liści. Wyglądały jak morze słonecznikowy. Ma moje oko czarne, martwica plamy na liściach to brak  K ( potas )

Potrzebujesz porządny nawóz na kwitnienie. Na forum widzę jest sporo wielbicieli biobizz, mieliśmy grow na tych nawozach, panny umierały z głodu. 

Zobacz grafikę:

tabela-niedoborow-pierwiastkow.jpg

Ta grafika to się na h.. nadaje.

Canna idealnie opisuje jakie są początkowe średnie i zaawansowane objawy niedoborów.

I wiedziałem że to napewno nie był potas bo sam u siebie miałem mocny, poza tym potas objawia się najpierw przez "powywijane" końcówki liści a tam tego nie było i to na pewno nie był potas... A niedobór to niedobór i nie może być tak że u jednego pokazuje np martwe plamy na brzegach liści a u drugiego od środka... Według tej grafiki też i tu bym strzelał (strzelał bo to jedyne co można przy takiej grafice) potas jednak według canny powiedziałem wapno i jak widać ma się lepiej. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jutro  wstawię zdjęcia :) a przy tej 3 co zaczyna kwitnąć tez trochę powycinać ? 

W boxie istny busz trochę dolne partie są zasłoniete nawet nie ma miejsca jak odsunąć są tak ustawione by jak najmniej przysłaniały  :) 

Jutro dostaną oprysk z wapna i magnezu  w przyszłym tygodniu tez będzie calmag zakupiony :)  Ostatnie dni dostawały podwójna dawkę blooma i top maxa wiec myśle ze kolejne podlanie woda w końcu i potem troszkę więcej niż producent zaleca :)  

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Popatrz sobie na fotorelacje ludzi z forum, trzeba panny wysyłać do fryzjera.

Zrobiłam zdjęcie naszych dojrzewajacych panien, zwróć uwagę na dolne partie roślin. Wszystkie liście wiatrakowe i popcorn jest usunięty. 

To samo robią ogrodnicy np jak mają pomidory pod osłonami ( szklarnie, folie ) obcinaja dolne partie lisci.

Po stresie możesz je spryskać czymś na odstresowanie. My używamy Boom boom spray z kilkoma kroplami Supervit. Rośliny dobrze absorbują nawozy przez liscie

20181231_042125.jpg

20190214_100744.jpg

Edytowane przez Triskele
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Widać że dziewczyny odżyły tak jak @Triskele pisze trochę je można przerzedzić nie zaszkodzi a doświetli więcej oby już bez niespodzianek do mety. Co rozumiesz przez podwójna dawkę blooma i top maxa bo ja że ładujesz 10ml/l? ja doszedłem do dawki 7/l tak kilka posłanie i spowrotem w dół 6/l przez kilka podlania i teraz 5/l do końca wyjeżdża wszystkie butle jakie zostały i dieta na wodzie do spokojnego końca z fartem 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@maurycy Dostawały po 8-10ml blooma 2-4ml grow i 6-8 topmaxa by odzywały i tak przez 4 podlania widzę ze znowu wapń i magnez wyskoczył wiec trochę zejdę z dawki do 6ml blooma i 4 top maxa i może grow ale to w małych ilościach i nie na wszystkie :)

dzisiaj dostały oprysk z soli angielskiej i wapń ze skorupek z przepisu judy :) 

@Triskele oby teraz popychały ładnie urosły jeszcze trochę i byle do końca :) 

O to pare  zdjęć jak się prezentują  mam nadzieje ze za dużo nie wyciachalem :)  3 ładna rozmowa szczyty powyginane :) a te 1-2 nic nie zrobię musza przetrwać do końca :) już w 1 zauważyłem 2 włoski bazowe w głównym topie (było widać od dołu) 

 

816E01C2-4CC4-4287-8FB2-6A68C7331ACE.jpeg

7AF03B34-72C3-48A1-9361-249BFD88B8BB.jpeg

A0C96A3E-0E68-47D3-97FC-5A6E7F3E1BB1.jpeg

1FD11950-DA02-49EC-90A0-06EE982BF10A.jpeg

8DCE3AD9-4D05-455B-B007-0948397C36C4.jpeg

D29C68D9-5332-4D64-A8D6-CCEFC6E69867.jpeg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+