Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Recommended Posts

Powiem tak doczekać się nie mogę jak kiedyś uważałem że jestem cierpliwy tak ostatnio to aż mnie skręca na szczęście wystarczy chwilę posiedzieć z dziewczynami pogadać i wszystko przechodzi i mogę dalej czekać do końca miesiąca panie zażywają suplementy później już tylko woda myślę że na pierwszy dzień wiosny ściągnę bucha ze swojszczyzny czas pokaże jedyny problem ze prawdopodobnie razem nie dojdą i trzeba będzie ciąć na raty a chciałem je suszyć w namiocie żeby z zapachem nie było problemu ale zobaczymy ktoś się pokusi o wróżenie z fusów (liści) o wynik końcowy? Miłego weekendu dla wszystkich growerow

25 minut temu, Triskele napisał:

Ale las, masz się czym chwalić.

Widziałem fotkę z drugiego waszego namiotu tam też jest się czym chwalić jeszcze bardziej niż tu?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Moje szczęście myśli,  że będziesz miał 250 - 300 gramów. 

Lej coś na puchniecie topów, panny mają wciąż potencjał. Powinieneś mieć twarde jak kamień.  

Wiem, że masz grow organic ale jeśli użyjesz big buda zobaczysz różnice, topy robią się bardzo zbite, twarde. Big Bud nie podnosi EC, podawalismy 5 dawek po 20 ml na 10l wody. 

 

Edytowane przez Triskele
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+