Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

LED Mars Hydro II 400 + CXA 3070 | O.G. Kush ,Bubble Gum, Green Crack, 8 Ball Kush, Chesse


Recommended Posts

Witam po dłuższej przerwie, trochę zaniedbałem ta fotorelacje. Pewnie trochę to wynika z faktu że nie byłem z niej zadowolony.

Bubblegum poszły na śmietnik. Zrobiły się z nich straszne krzaki bez ładu i składu, ciasnota w boxie wróciła. Zostały dwa serki od buddy. Następnym razem posadzkę 4x bubble gum bez żadnego treningu. 

A wygląda to teraz tak. Pierwsze ślady kwitnienia się pojawiły. 2 rośliny również wypełniły boxa. 

IMG_20190212_181949_0.jpg

IMG_20190212_181954_1.jpg

IMG_20190212_182004_8.jpg

IMG_20190212_182750_5.jpg

IMG_20190212_182800_0.jpg

  • Like 1
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

oceniam tak na 7. kupiłem na ebay bezpośrednio od producenta po fajnej cenie. nic się do dzisiaj nie zepsuło ani nie przepaliło. wydaje mniej ciepła niż cob. łatwo otworzyć i oczyścić w środku z kurzu. wysi cały czas pod sufitem a rośliny się nie wyciągają. myślę że jest to firma godna zaufania i polecam. gorzej się obserwuje rośliny pod takim światłem. 

Edytowane przez Dr Greenthumb
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

w sumie to mam małą zagwostke, w wyższej roślinie ewidentnie ucieka chlorofil z górnych liści od nadmiaru światła. @Judaista miał rację za dużo. i teraz nie wiem która lampę zostawić cob cree czy kolorowe ledy.... 

cob to 200w, mars chyba około 175w. 

@maurycy to może chcesz odkupić Marsa ? ?

Edytowane przez Dr Greenthumb
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Pajarito Elaborada; roiboos ma egzotyczny smak; kawa i sok z grapefruita podbijają banię; melisa poprawia myślenie (zdolność obliczeń); dobra mocna kawa zbożowa jest super smaczna; Pepsi niestety

co jest tej bladej? brak pierwiaskow śladowych? lampy na zmianę z roślinami czy blada pod cob?

main lining poszedł w zapomnienie bo i tak się rozkrzewiły

szkoda tych roślin co odpadły

 tak czy siak jest dobrze

Edytowane przez Dzik
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+