Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

CFL 125w x1 Think Different 1x Auto Chronic


Recommended Posts

Zauważyłem że na forum ostatnio zrobił się jakiś trend na ocenę dojrzałości po kolorze włosków a najczęściej "czy jest już do cięcia ma wszystkie brązowe włoski?" Ja rozumiem że nie można wiedzieć wszystkiego i lepiej zapytać niż coś spier... ale bez przesady koszt lupy jest znikomy tak naprawdę a czas na czytanie kilku informacji które i tak są potrzebne znajduje się na tym forum w odpowiednim dziale wystarczy trochę chęci i poświęcenie troch czasu. A na twoje pytanie powiem tak chyba nie znajdziesz tu growera który powie ci ot tak czy są gotowe czy nie zainwestuje w szkło powiększające 50x i miłego oglądania pozdrawiam

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Na allegro znalazłem jakiś mikroskop kieszonkowy za 10zł chyba z powiększeniem 60x. Co prawda nie wiem ile coś takiego w rzeczywistości jest warte ale jak dobrze poszukasz to byś znalazł coś sensownego za nieduże pieniądze. Sam też będę musiał zrobić taki zakup. Jak kupię przed Tobą coś co pozwoli ocenic trichomy to chętnie podesle link na priv albo cos

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ja nie potrzebuje lupy żeby powiedzieć krótko i stanowczo - jeszcze nie. włosy zrobiły Cię się szybko brązowe z innych względów (wspominał o tym @Judaistaw innym temacie) stres od nadmiaru ciepła - widać po liściach zwijają Ci się jak gibony, plus przenawozenie azotem. oczywiście mikroskop powinien być obowiązkowy w przyborniku każdego growera. jestem pewien ze kiedyś ludzie dawali sobie bez nich radę, jedynie obserwując roślinę. 

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+