Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
medyczna marihuana
nasiona marihuany
dutch-passion.com GROWSHOP HEMP.PL ganjafarmer.com.pl

Pomidor99

User
  • Content Count

    11
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

1

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Widziałem na filmikach na yt, że warto przed procesem telepania schłodzić temat, chyba do 15 st celcjusza. Trichomy odchodzą od kwiatów i otrzymujemy taki pyłek, coś jak mąka tylko inny kolor. A przed sprasowaniem owinąć w papier do pieczenia i podgrzać w piekarniku.
  2. Witam! potrzebuje opinii nt leda mars hydro 240W, aktualna cena na allegro to 599zł. Aktualnie w boxie są 2 żarówki cfl 55W firmy polux i tem. w czasie upałów to nawet 39st celcjusza. Box 30x60 wys. 60. Czy z ledem temperatura w boxie będzie niższa? Czy led głośno pracuje? No a jeśli chodzi o wydajność to wiadomo, że bedzie lepsza ? proszę o konkretne opinie i pozdro
  3. Można ściągnąć bezpłatną aplikacje lupy i spróbować zobaczyć
  4. Witam, to jest moja pierwsza dziewczyna i nie wiem do końca jak rozpoznać trichomy. Roślina ma jakieś 70 dni prosze o pomoc, przez tydzien podlewałem tylko wodą, ale to był chyba błąd. Dzis podlałem wodą z nawozem hesi bloom complex, wydaje mi się że do końca stycznia będę musiał ją trzymać, ale tak jak pisałem to moja pierwsza panienka i słabo się znam.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+