Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS (1-2)50 | Sześć XXL Auto


Walczacy_z_babilonem

Recommended Posts

Sorki nie miałem ostatnio, za bardzo czasu ale wrzucę parę aktualnych fotek, pierwsze będą z środy po treningu lst podlałem każdą 230ml z 3/4 dawki biobizz grow, w niedzielę drugi trening i 230ml wody dla każdej. zaczeły kwintąc od wczoraj więc odliczam od dziś pierwszy dzień Flow. Pozdro ( zdjecia w kolejnosci od srody do dzis )

IMG_20180919_212938.jpg

IMG_20180923_181952.jpg

IMG_20180924_172920.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Siemanko, zastanawiam się czy zwiększyć lekko dawkę wody(ale chyba jeszcze odczekam z dwa podlania), planty były podlewane w piątek 1,5l odstanej kranowy z 2 ml biobizz bio bloom czyli po 250 ml na każdą, codziennie mają zraszana ziemię żeby była z wierzchu wilgotna. 

Końcówka 9 dnia flo przedwczoraj dostały siatkę zamiast lat.  Dodaje foty jeśli ktoś dalej przegląda...

IMG_20181002_104222.jpg

IMG_20181002_104207.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Początek 16dnia flo wraz z postem.

Podlewane w piątek po 250ml każda z 3ml blooma na 1,5l odstanej kranowy... Do soboty zostają bez wody, jedynie będę spryskiwać powierzchnię gleby. 

Niby wszystko w porządku, ale na dwóch roślinach dziś zauważyłem żółte końcówki...PH - na pewno nie jest idealnie (7-6,8) ale dawałem radę z tą wodą, myślę że ziemia (sama w sobie) jest bogata w nawóz, szczególnie za dużo azotu po tym podkorzonku. Dostaną samą wodę następnymi razami. Chyba że jest na odwrót, jeśli tak! proszę, wyprowadzcie mnie z błędu.:konopia::doctor:

 

 

IMG_20181008_183310.jpg

IMG_20181008_182843.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 tygodnie później...

Około 15 dnia ich życia, dałem im pierwszy raz biogrow (i tylko raz, ale to zależy od ziemi, a w mojej azotu i tak było dużo, liście mocno zielone miałem w pewnym okresie) w dawce 3/4. cała dawka to 2-4ml na 1l. Ja lałem zazwyczaj 4-5ml na 1,5l  bioblooma i top max (top maxa zapomniałem raz czy dwa dodać ale to na początku kwitnienia - bo to booster - lepiej mniej wody, nawozów niż więcej! tego się już nauczyłem) 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+