Skocz do zawartości
thc-thc

grower

outdoor


Drugi Plan

Recommended Posts

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Up.     Były 2 spoty na drzewie i 1 na ziemi.

Na jednym zdązyłem wsadzić 2planty do ziemi, kolejne 2 zostały w doniczce malej położone w wiadrze i nie było możliwości zeby w nich rosły. Siatki też tam nie założyłem i opierdlił ten sam szczur co w tamtym roku....

 

Na tym drzewie wsadziłem, założyłem siatkę i wszystko elegancko, odkąd je tam zaniosłem,  na ostatnim upie było jeszcze okej, do tego czasu zdązył się posilić ten pieprzony pasożyt, podobny do myszy, żywi się moimi plantami tam u góry, jak i tego jak i tamtego roku... W tym roku pomogły trochę te siatki, ale miały za małe oczka i trochę krępowały wzrost krzaków, a nie było mnie w międzyczasie by je  wypuścić z klatki...

Za to muszę chyba pochwalić mieszankę ziem jaką zrobiłem, bo bez mojej ingerencji żyją, mają się dobrze, upały przetrwały.Więc na nastepny rok dopracowuję tylko kwestię tych myszy....

large.IMG_20180822_185009.jpg.76b36b6b54

large.IMG_20180822_185120.jpg.4ef220d932

large.IMG_20180822_184953.jpg.ca67886e84

large.IMG_20180822_185049.jpg.a43011267f

 

 

Spot #2 przyziemny
Na nim miałem też chyba z 6 plantów, ale założyłem na nie połówki butelek i zapomniałem o nich na smierć, ostały się tylko te, które przeszły przez otwór. Smuci mnie to, że przez taką błahą głupotę straciłem połowę, ale miejmy nadzieję, że te dociągnę do końca. Będę musiał podlać też nawozem z azotem
Gdyby miały opiekę chociaż co 3 tygodnie byłoby dużo lepiej..

large.IMG_20180821_193855.jpg.18561f351e

large.IMG_20180821_193916.jpg.3753e0d212

large.IMG_20180821_193910.jpg.79ab8c4acb

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Dzik Jestem, jestem hhehehe :d Chociaz ostatnio ciezko bylo z jednego zejsc, bo bez zabezpieczenia, dlugo sie zastanawialem jak sie ruszyc ?

O czym to głośno było w tych wiadomosiach? :D ktoś jeszzce na drzewach?

No, podobne bardzo do myszy, w zeszłym roku ten sam problem, planty były ale te cholerstwo sie złapało i zjadło planta całego... Nie wiem czy nie pod ochroną to jest...Ale cos na to trzeba wykminic.

 

Btw. tylko mi sie task rozjeżdża mój post? Czy ty też to tak widzisz?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+