Skocz do zawartości
thc-thc

grower

LED Cree COB 60W | Gold Label | Advanced Nutrients | Monster Cropping | Dr. Who od TGA Subcool


Recommended Posts

  • Replies 59
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

large.Honeyview_IMG_1074.png.d6b5fb54613c042533cfe82d35f8236e.pnglarge.Honeyview_IMG_0955.png.6e71ed4ee4f227ed62edfaebf0941b43.pnglarge.Honeyview_IMG_0902.png.55de651a562b34d9c191ed9c6b407f81.png

U gory moja wczesniejsza herijuana flo 30

Dr.Who - Mad Scientics(White Widow × Herijuana) × Timewreck

Phenotyp z lekko zielonymi budsami, jest z takze z purpurowymi , lacznie 4 rozne. Laski bardzo przypominaja mi budowa herijuane. Maja juz nawet brazowe wlochy @Mis 60 dni i beda gotowe . Dzieki za dobre slowo.

edit @fazawzrostu 40 dni sama woda , dostaly wszystko co w opisie plus Hesi Ph 6.4 Ec wysokie 3.0 ale organica wszystko

Edytowane przez Pasjonista
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Przytoczę anegdotkę :) 

"Pewien człowiek rozrzuca na Placu Czerwonym ulotki. Oczywiście kilku smutnych panów go prędko dopada i prowadzi na komisariat.
Tamże okazuje się, że owe ulotki to zupełnie puste kartki papieru.
- Co to ma znaczyć? – pytają go.
- A po co pisać cokolwiek! Przecież wszystko jasne!"

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Gucio dzieki za dobre slowo , jakos wszystko ze soba sie zgralo i z malym nakladem energi idzie samo. A organika od Advanced Nutrients to dla mnie prawdziwa Organika , bo lejac juz nawozy na oko, sprawdzam Ec i ostatnio bylo 3.0 dzisiaj 7.8 masakra ,  mimo to zadnych poprzypalanych koncowek, nawet nie dostaly oprysku i podlania z calmag i nie mam problemow z tymi pierwiastkami. Zdecydowanie Iguana Juice bloom (zbija ph z 7.5 do 6.5) i po dodaniu Mother earth tea bloom utrzymuje ph na tym samym poziomie , cos jak inne nawozy od AN z ph perfect formula. 

Polecam dla poczatkujacych.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+