Skocz do zawartości
thc-thc

grower

CFL 150W | Plagron, Biobizz | Cheese Skunk Auto


Recommended Posts

PoczytAj również o nawozach o ich podziale i wpływie na roślinke bbiozz to typowy nawoz organiczny.Hehe poto sa growlogi by pokazac spytac albo sie pochwalić raczej nikt nie bd mial ci za zle ze pytasz: )powodzonka 

 

Ps przy next growie pomysl o oświetleniu bo nie duza inwestycja w pare modułów led( teraz popularne i tanie coby full spectrum 230v nie wymagające zasilacza np epistary czy bridgeluxy )  czy hpsa napewno cie usytasy ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...
  • Replies 93
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wedlug producenta 65-70 dni od pestki .Wynika z tego , ze  6-11 dni  Ale patrzac po zdjeciach to jakby mleczne juz byly , z trzy tygodnie by popuchly, ale ile do 30% bursztynow to tylko ty bedziesz wiedzial po sprawdzaniu trichomow

edit.cos  jakby duzo azotu i nawozow,  koncowki   pali , ja bym myslal nad sama woda

Edytowane przez Pasjonista
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

55 minut temu, Pasjonista napisał:

Wedlug producenta 65-70 dni od pestki .Wynika z tego , ze  6-11 dni  Ale patrzac po zdjeciach to jakby mleczne juz byly , z trzy tygodnie by popuchly, ale ile do 30% bursztynow to tylko ty bedziesz wiedzial po sprawdzaniu trichomow

edit.cos  jakby duzo azotu i nawozow,  koncowki   pali , ja bym myslal nad sama woda

Bioz bloom ma chyba npk 1 1 2 watpie ze te koncowki popalone to azot chociaz wlasnie tak wygląda ja mysle ze po sporym podlaniu znalazly sie zbyt blisko swiatla

 

 Sama woda faktycznie moze byc lepsza od tej nawozonej dziury masz w donicach?  

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Z dwa tygodnie jeszcze na wodzie. 

Troche by spuchly  i mocy nabraly, nawozy by sie wypłukały. Pomysl o zmianie swiatla i moze sezonowki. Topy beda bardziej zbite i jakosciowo lepsze. Mimo to wszystko poszlo jak po masle. Wprawe juz masz pare zmian i bedzie lepiej , np. podpatrz Trippy , ktory w boxie jak ty ma Hpsa bez cool tube . I jakie maczugi na sezonowkach. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jak chcesz zobaczyc o co mi chodzi z tą jakoscia, zobacz sobie ostatnie  fotki topow u TryppyHd GL cztery rzedy pod twoim .

Fotki sa z topami o metnych, jeszcze nie mlecznych trichomach. Zobacz budowe topów u niego i u siebie, jak hps robi roznice . Ty lepiej poczekaj bo nie bedziesz zadowolony z jakosci i mocy.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+