Skocz do zawartości
thc-thc

grower

CFL 150W | Plagron, Biobizz | Cheese Skunk Auto


Recommended Posts

  • Replies 93
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

@Pasjonista Dzieki za info - i wytłumaczenia. I... pozdrowienia dla Pani od Biologii ;)

Up - 4 dzień weg

Sztuka po zdjeciu skorupy zaczyna pokazywać listki tak ze super. 

Inne jakby sie nie ruszyły.

problem mojej plantacji to wg mnie wilgotność! Jak widać na załączonym obrazku wynosi ona...10% choć nie wiadomo czy sprzęt do pomiaru jest aż tak precyzyjny. Zeby cos tam wilgoci jednak bylo zrobiłem temat z miskami. Jednak same doniczki nie stoją w wodzie. Po 1-2 dobach spokojnie z każdej miski odparowalo jakieś 200 ml.

2 sprawa to temperatura. Jest tylko 23-23st. Moge dac lampe CFL niżej. Aktualnie jest na 60 cm nad roślinami.large.DC28A6B4-9119-41F9-BF88-62459FA4974C.jpeg.b08842e7640cd966ae2ca233ccff724a.jpeglarge.7A5EFDA9-E883-4E47-9E22-D38271D9CC39.jpeg.9bcc9d01165a88707ab626f7ce308197.jpeg

???

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Wilgotnosc to zaden problem i sprawa drugorzedna. Ja na weg mam 20% a przy flow jakos 30/40 i rosliny mi takie rosna, ze brakuje mi sufitu w boxie 140cm. Nie przejmuj sie tym.

Co do swiatla to czemu az 60cm? Cfl w ogole sa malo wydaje, zniz do 10 max 20 cm i bedzie w sam raz. Wedlug mnie jesli nie ma problemu z temp to ta odleglosc co Ty masz to glupota. 

Zakasaj rekawy i bierz sie do roboty :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Co ja bym zrobil  bez zbednego tlumaczenia;-)

1Wylaczyl wyciagajacy zostawil nawet tylko do polowy otwarty ten wlot pasywny i obserwowal temp. , pare razy na dzien otwieral boxa by calkiem przewietrzyc. 

2 sprawdzil przyrzad do pomiarow , zakupil nowy

3 ucial przezroczyste butelki plastikowe do polowy pare malych dziurek i nalozyl na doniczki , psikalbym woda do srodka butelek .by wilgotnosc byla wysoka

4. dal zarowki nizej i reka sprawdzil jaka temperature wydzielaja by nie stopic butelek

mysle ze na tydzien problem z glowy

Pozdro

edit wywalil pojemniki z woda

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

58 minut temu, Pasjonista napisał:

Z tymi butelkami to chodzilo mi tak

-uciete jak twoje ale wziet te polowki ktorych nie urzyles wtedy male dziurki igla robisz (10) i wilgotnosc sie utrzymuje ( co jakis czas zraszasz scianki wewnetrzne butelek.

progres jest 

ps czytales juz 

 

Z przyzwyczajenia chlop uzyl tej strony obcietej butelki co zawsze xD

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+