Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Tytuły piosenek - muzyka chillout - reggae - rap - hiphop - rock - koncerty - teledyski - premiery płyt - stary temat


Gość

Recommended Posts

  • Replies 598
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Format: mp3@256kbps 44.1 khz Joint Stereo
Typ: Album
Gatunek: SKA
Okładka: tak
Data wydania: 19 marca 2011r.
Wydawca: Jimmy Jazz Records
Całkowita długość: 40:51


Spis utworów i czas:
01. Polityki 02:35
02. Pociągam Ją 03:48
03. Szepty 03:34
04. Koty 03:03
05. Przenikanie 03:14
06. Ska King Kong 02:57
07. Zamknij Oczy 03:17
08. Gangsta 02:46
09. Dziewczyny 03:23
10. Babilon 02:32
11. Tirówy 02:14
12. Wizje 03:28
13. Motorhead - Ace Of Spades (cover) 03:53

740 MILONÓW ODDECHÓW to jeden z tych zespołów, które uznać należy za weteranów
sceny ska i nie ma w tym większej przesady... Grupa pochodzi z Opola i zaczynając
swoją działalność od punkowych brzmień z czasem przeszła na pozycje muzyczne, z którymi
kojarzona jest obecnie. Sami muzycy przyznają, że "...początku zespołu nikt za dobrze
nie pamięta, ale za pomocą izotopu węgla udało się go ustalić na około 1994 r. n.e.
Zaczęło się jak zwykle w Polsce w tamtych latach - od punka, później lekka domieszka
reggae sprawiła że zespół złagodniał i z czasem grał gównie rytmy ska. Przez długi okres
wzlotów i upadków skład Oddechów zasilały niezliczone masy instrumentalistów. W różnych
konfiguracjach osobowych zespół zagrał na większości znaczących imprez w tym kraju,
a także niezliczonych wsio-domokulturowo-klubowych spędach lat 90. Najważniejszym
motywatorem twórczości bandu była publiczność która zawsze ładowała baterie maszyny
740 na 740 procent.
Oddechy - paczka przyjaciół, która mimo różnic charakteru, poglądów i upodobań muzycznych
potrafiła przebywać razem w pomieszczeniu nie większym niż średnia łazienka i do tego,
grając do utraty sił w temperaturze wrzenia - dobrze się bawić".
Mimo imponującego stażu scenicznego grupa nigdy nie doczekała się oficjalnego wydawnictwa,
które byłoby choćby namiastką podsumowującą jej dokonania... Do teraz.... Dzisiaj Oddechy
to grupa dojrzała, świadoma swoich wad i zalet, gotowa na pokazanie w telegraficznym
skrócie kilkunastu kawałków, z kilkudziesięciu które powstawały przez cały okres ich
burzliwej działalności. Ten zbiór energetycznych hitów ska, w których zespół bez
skrępowania sięga także po inspiracje mniej jamajskie wypełnia debiutancki album
zatytułowany "Porachunki".
Płytę wypełnia 12 kompozycji zarejestrowanych w latach 2004-2010 z udziałem całej plejady gości,
a za miks i mastering materiału odpowiedzialni są doskonale znani na krajowej scenie
jamajskiej Smoku i Activator Mario Dziurex.

Wydawcą krążka jest firma Jimmy Jazz Records od lat niezmordowanie promująca muzykę ska
na rodzimym rynku. Jeśli tylko sięgniesz po płytę pamiętaj, że to nie przypadek, to część
planu, którego głównym celem jest - jak zapewniają muzycy - dobra zabawa... .
Pierwszym singlem promującym album w rozgłośniach radiowych jest utwór „Polityki”,
już obecny w rozgłośniach radiowych.

oddechy.band.pl
facebook.com/oddechy

DOWNLOAD


Płytke osobiście polecam bo jest mocna

Bless :zjarany:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

 

tutaj macie amatorskie nagranie

odrazu podkreslam ze nie jesteśmy profesjonalnymi raperami i zdajemy sobie sprawe z tego ze duzo jest do poprawienia.

Poprostu od palacych dla palacych... pozdro  :zmiazdzony:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Cesar, kawalek niczego sobie, fajna korba se posiedziec na fazie i posluchac swojej nuty ktora sam se zrobiles.

Ja osobiscie polecam K44 cala "ksiege tajemniczy prolog" ewentualnie jak chcesz sie zamulic i zlapac jakas rozkmine to druga plytka K44 "w 63 minuty do okola swiata" lub Pezeta "muzyke emocjonalna"

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

nie wiem czy ktoś tu już o w tym wspomniał, ale polecam szczerze zespoły takie jak:
10 ft. Ganja Plant, Steel Pulse, Peter Tosh, o bobie wspominac nie trzeba..
choc na co dzien siedze w rockowych klimatach, to do palenia dub i reagge obowiązkowo.. Szczególnie pierwszy zespół, naprawde pozytywne wibracje... bless :wodna:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

widze że większość słucha tutaj reagee, ja osobiście nie lubie.

Ktoś tam wymienił mobiego i cypres hiil to akceptuje ale u mnie zawsze gości na haju THE DOORS!

Ogólnie muzyka lat 60' 70' i 90'. Elektroniczne chillouty typu moby właśnie. Louisa armstronga lubie i jakiś jazzik.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja słucham praktycznie każdego rodzaju muzyki. Ale mogę polecić kilka kawałków

Caribou - Sun, Odessa, Kali (zajebiste electro)

The Knife - You Make Me Like Charity (electro - minimal)

3xklan - zielona relacja (psycho rap)

vienio - pasja zajawka (rap)

i ostatnio zacząłem słuchać Kottonmouth Kings. Zajebisty zespół gorąco polecam :zmiazdzony: mają bardzo zróżnicowaną muzykę ale prawie każdy kawałek zajebisty i idealny pod palenie :mexican: na początek przesłuchajcie koniecznie Kottonmouth Kings - Rest of my life

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+