Skocz do zawartości
thc-thc

grower

2x20W, 1x23W, 1xLED18W || Auto White Russian | pierwsza uprawa


hajzenberg

Recommended Posts

Witjcie,

To moja pierwsza roślinka, ale póki co większych kłopotów z nią nie miałem. W tej chwili ma 29 dni więc został około miesiąc do zbiorów. Box zbudowany własnoręcznie, nie za wielkich rozmiarów.

Co sądzicie o treningach? Roślinka tak się rozrasta, że nie wiem czy to ma sens i jak się za to zabrać...

Nasiona: Automat White Russian Feminizowane
Bardzo niska i mocna odmiana. Auto White Russian dojrzewa w mniej niż 65 dni. Jego cechy charakterystyczne to bardzo mocny haj o typowym fizycznym i umysłowym działaniu Cannabis Indica. Rośliny dają dobre plony o zwartej strukturze obficie oblane żywicą. Klasyczna odmiana która sprawdzi się zarówno w dużym jak i małym ogródku.
Czysta Indica
 
Informacje:
Oświetlenie: 1 x LED 18W 1620 lm, 2x 20W 1100lm, 1x 23W 1280 lm,  od 33 dnia dołożona 1x 20W 1100lm
Fotoperiod: 20 / 4
Box: do uzupełnienia
Podłoże: Ph 5,5 - 6,5 do hodowli warzyw
Donice: do uzupełnienia
Nawozy: BIOPON DO POMIDORÓW, OGÓRKÓW I WARZYW, AZOT 5%, FOSFOR 5%, POTAS 15%, WAPŃ 2%,  MAGNEZ 5%, SIARKA 27%
https://www.bros.pl/pl/biopon-do-pomidorow-ogorkow-i-warzyw
Wentylacja: 1 x wentylatorek podłączony do 5V zasilacza
 
Załączam skrót pierwszych 18 dni, zdjęcie samego boxa oraz stan w miarę aktualny roślinki.

29day.jpg

29day_szczyt.jpg

BOX.jpg

day1-18.jpg

Edytowane przez hajzenberg
uzupełnienie informacji
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

20 hours ago, hajzenberg said:

Fotoperiod: 20/4

;)

Quote

Co sądzicie o treningach? Roślinka tak się rozrasta, że nie wiem czy to ma sens i jak się za to zabrać...

Polecam pierwszą uprawę bez treningów, zobaczysz jak roślinka rośnie, i może to ułatwi Ci zrozumieć na jakiej zasadzie działają poszczególne treningi.

Quote

 Auto White Russian dojrzewa w mniej niż 65 dni.

Brałbym takie info z przymrużeniem oka. Pewnie trochę dłużej to potrwa..

Ziemia i nawóz do wymiany w miarę możliwości finansowych.

Powodzenia w uprawie :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

No wygląda spoko na 29 dni i nawóz do pomidorów. Jeśli trening przy auto, to lst w twoim przypadku. Ogólnie naginanie rośliny (głównego szczytu) do niższego poziomu. Wtedy boczne rozrosty bardziej idą w górę i jest szansa na więcej dużych topków. No i boxa ci nie przerośnie jak masz nie wysokiego. Te 65 dni to nie patrz na to. W miesiąc ci na bank nie dojdzie. Uzbrój się w cierpliwość. Ja stawiam na 50 dni jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Hodowla roślin jest nauką traktującą o polepszaniu cech dziedzicznych u roslin uprawnych, obejmującą również praktyczne działania, których celem jest wytworzenie odmian lepszych jakościowo i plenniejszych.

Chodz mimo wszystko przyznam Ci racje Smaku ze na tym GrowLog-u mamy uprawe.

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Cytuj

Polecam pierwszą uprawę bez treningów, zobaczysz jak roślinka rośnie, i może to ułatwi Ci zrozumieć na jakiej zasadzie działają poszczególne treningi.

Tak też zrobiłem, nie spodziewałem się, że roślina będzie tak szybko się rozrastała.

Ziemia była najlepsza z dostępnych w markecie budowlanym :-) 

Nawóz był pod ręką, na warzywach się sprawdza. Może przy następnej uprawie sprawię sobie nowy. Ten wmieszałem w ziemię, oraz dodatkowo dosypałem od góry.

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+