Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

CFL 120W, 100W, LED 240W | Amnezia Haze auto


Recommended Posts

  • Replies 130
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

O 11/2/2017 o 15:10, Benek37 napisał:

Ja nie wiem, może mam coś sp********e ale ja płacę w ch*j więcej wyrównania za prąd jak uprawiam... Zazwyczaj przychodzi ok 400-500zł wyrównania, przy hpsie 250w

Ale brednia trzymałem wiele razy pod 250W i rachunki za dwa miesiące to było max 200zł i w tym :Piekarnik,pralka,2xTV,komputer który śmiga minimum 10h dziennie.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

 

O 11/10/2017 o 21:20, czarny kot napisał:

Sama cyrkulacja powietrza duzo daje bez znaczenia czy jest wlot czy wylot itd. byle obieg był i to jest 50 % sukcesu to tak samo jak zamkniejsz pokój i zajebiesz klime latem jest ci chłodno ale czy masz tlenu odpowiednią ilośc o tym nie myślisz ,gorzej jak wszystko paruje bez obiegu wtedy pleśń itd.

 

weź się rozpędź i :mur: co da sam mieszak jak jest zamknięta puszka? pralkę parową?Grzyb i inne choroby murowane.Do kolegi co prowadzi tą relkę pasywny u dołu i otwór u góry z małym wyciągającym jeśli grawitacyja nie zrobi swojego czyt. dołem będzie nachodzić świeże powietrze z zewnątrz a ciepłe lżejsze unosi się i opuszcza twój ogródek górą.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Narazie ladnie idzie. Jak bedziesz mial jakies problemy i przebarwienia rosliny to zawsze dodawaj zdj w swietle dziennym ow problemu, bedzie latwiej zdjagnozowac co im jest. Nie moge znalezc co to za ziemie masz, co do uchylonych dzwi (Twoja wentylacja) zmieniles juz to? Podczas flo bez dobrej wymiany powietrza bedziesz sie prosil o plesn!!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

9 godzin temu, joka.menas napisał:

Narazie ladnie idzie. Jak bedziesz mial jakies problemy i przebarwienia rosliny to zawsze dodawaj zdj w swietle dziennym ow problemu, bedzie latwiej zdjagnozowac co im jest. Nie moge znalezc co to za ziemie masz, co do uchylonych dzwi (Twoja wentylacja) zmieniles juz to? Podczas flo bez dobrej wymiany powietrza bedziesz sie prosil o plesn!!

Ziemia uniwersalna, wentylacja już jest może nie chodzi cały czas bo kilka godzin wciagu dnia ale jest (trochę hałasu robią te wentylatory) no grzyb oczywiście już dał mi znać że istnieje, staram się go zbierać z powierzchni ale co jest w środku doniczki to tak naprawdę nw 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+