Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

CFL 120W, 100W, LED 240W | Amnezia Haze auto


Recommended Posts

powiem ci tak od siebie po latach tego fachu z upadkami i wzlotami to ja bym za****ł sobie pc boxa 3 tysie lumenów jeden plant dobry trening i plon sam stosuje pc boxa jako inkubator do pierwszego tygodnia bo szkoda hps odpalac a na nauke odpowiednia sprawa odpal youtube jest tam dobry matriał na pc box tani koszt wiedza niezbedna doświadczenie i praktyka poznasz MJ co lubi czego nie zastosujesz treningi itd naprawde to pomoze na przyszłośc 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 130
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

1 godzinę temu, Shagyalonzo napisał:

Focha nie ma ?   @francus353  a tu link zeby obliczył sobie zużycie energii z ceną http://www.naukowiec.org/kalkulator-pradu.html

Ym. Nie wiem sczerze mówiąc jak on liczy. Wynik uwzględnia pracę w trybie 24h? Bo nie ma nigdzie tego napisane więc mogę jedynie się domyślić. Albo srogo przeoczyłem. 

37 minut temu, francus353 napisał:

No jestem troszkę zapracowany ostatnio i szczerze mówiąc po powrocie niechce mi się nic sprawdzać, chyba każdy z was kiedyś choć jedna roślinke uprawiał więc możecie się określić chyba o ile wzrósł rachunek za prąd i co ile czasu on przychodzi bo jedni płacą raz na 2 miesiące inni na pół roku a trzeci znów inaczej

Serio, dam Ci metodę która jest prosta, wymaga zrobienia jednego zdjęcia telefonem, i np. jednej doby. 

Wracasz do domu wieczorem (zakładam, że już lampa chodzi), robisz jedno zdjęcie licznika i aktualnego stanu zużycia kWh. 

Wracasz następnego dnia do domu i o tej samej godzinie sprawdzasz ile zużyłeś. 

Prosta kalkulacja. Mnożysz to razy ilość dni w miesiącu i masz oszacowany rachunek za prąd. Ja swojego jeszcze nie dostałem niestety a jestem bardzo ciekawy czy wyjdzie tyle ile zakładałem. 

Wedlug szacunków wyjdzie mi jakoś 250 zł za dwa miechy bo co tyle dostaje rachunek. Mam hpsa 100W, balast o takiej samej mocy i do tego wiatraczek 12 V który chodzi tyle co lampa. A wszystko to działa 20h na dobę. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja mam też mars hydro 300w a rzeczywisty pobór mocy to 150 w i do niego moim zdaniem box max 60 x 60. Napisz do sklepu że chcesz ten panel i box np 60x 60 i żeby ci skompletowali do tego wentyl i filtr. A nawozy kup oddzielnie. A ten miernik ph co jest w zestawie to lipny jest. Jak nie chcesz się bawić w ok i dozowanie nawozów to kup zestaw BioTabs

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

juz sie nie chce wypowiadać ale dobranie całości tylko zależy od ciebie i od tego co planujesz na przyszłość wiec lepiej jak  sam pomyślisz    jak ma sie rozwijać twoja przyszłość  i jak to widzisz na dalszą perspektywe dla mnie hps jest czymś o lubie i na tym sie chowałem i tego nie zmienię 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

9 godzin temu, czarny kot napisał:

juz sie nie chce wypowiadać ale dobranie całości tylko zależy od ciebie i od tego co planujesz na przyszłość wiec lepiej jak  sam pomyślisz    jak ma sie rozwijać twoja przyszłość  i jak to widzisz na dalszą perspektywe dla mnie hps jest czymś o lubie i na tym sie chowałem i tego nie zmienię 

Niby tak hps spoko ale nie mogę sobie pozwolić na różnice duża między rachunkami bo jestem na wynajmie więc tylko Ledy wchodzą w grę 

 

Chodziło mi tylko o to ile miej wiecej wzrasta rachunek za prąd, oczekiwałem prostej odpowiedzi (50,100,200...)a dostałem same odpowiedzi nie na temat, więc jak mam się zdecydować co wybrać 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+