Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 250W | Quick One, Royal Kush Auto, Diesel Auto, Royal Jack Auto, Royal Bluematic


Wake

Recommended Posts

Cześć i czołem bracia i siostry :elo:

Jest to mój pierwszy growlog, więc proszę o wyrozumiałość :D przejdźmy do rzeczy :toptop:
Nasiona:

 1 x Quick One
1 x Royal Kush Auto
1 x Diesel Auto
1 x Royal Jack Auto
1 x Royal Bluematic


Oświetlenie: 

1 x  Phytolite HPS BLOOM Spectrum 250W
           ( Odbłyśnik zwykły aluminowy 40cm x 40cm x h16,6cm )

Zasilacz GiB Lighting PRO-V-T 250W


Fotoperiod: 18/6


Box: 


Hydro Shoot 80 (80x80x160cm)

 
Podłoże:

Sterlix 3x 20L

 

Donice:
 
10L okrągłe średnica 29cm
 

Nawozy:
 
Hesi Boost
 
Filtr:
 
ECO mini 160-240m3/h fi125mm

Wentylacja: 
 
Black Orchid axial-flo 125 243m3/h

Dodatkowe info: 

Jutro będę miał pestki :D, ziemię też nabędę, i ruszam :D z suszu mam w planach zrobić BHO i ROSIN z gotowego materiału.

Pozdrawiam :) 
 
Edytowane przez Wake
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

1. wlotowy ? po co ? zostawiasz na dole boxa otwarte wloty pasywne. - już oszczędność :D 

2. nawozy - alternatywa to tańszy zestaw np. biobizza te 3paki

3. gleba - najważniejsze to gleba, to podstawa, możesz olać nawozy ale musisz wziąć dobrą glebę, dobra gleba kosztuje tyle samo co ta z supermarketu a różnica jest kolosalna.

 

Na ziemię light mix 50L i komplet nawozów np. biobizza nie wydasz więcej niż 100zł 

 

Cyrkulacyjny możesz wstawić za miesiąc jak rośliny już zaczną kwitnąć.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

 ZIEMIA TO PODSTAWA! Wręcz fundament udanego growa. Jak vito mówi. Na dobrą ziemię dasz tyle co w markecie a jakość bez porównania. Jakiś biobizz czy plagron light. Wydasz ze 30 zeta z przesyłką a masz spokój. 

A tak w ogóle to fajny sprzęt i nasiona. Powodzenia.

Edytowane przez Dzielnicowy
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dokładnie tak jak piszą ziemia to podstawa jak będziesz miał słabą  to Ci HPS 1000w nie pomoże  tu się nie ma co w złotówę bawić bo to różnica 15-20zł na taką uprawę gdyby to było 50krzaków to można jeszcze zrozumieć, ja osobiście lecę na ziemi ''Oaza'' 12,50 za 50l worka mogę ją polecic z czystym sumieniem nie pali krzaków nawozami i dobrze trzyma PH fajnie rosną, ale lepiej wybrać to co piszą wyżej , ogólnie fajnie schludnie wszystko masz ciekawe w ile dojdzie ten Quick One i jakie palenie z niego wyjdzie

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ok ok, posłucham rad, dzisiaj lecę bo ziemię, na spokojnie bo mam blisko grow shopy, btw zastanawiam się też nad tym Quick One, a Royal Kush już mnie zaintrygował, póścił kiełek już w wodzie :D

 

Sprawdzałem temperaturę, przy włączonym oświetleniu utrzymuje stałe 30 stopni , a przy wyłączonej 19 stopni, obawiam się tego.

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+