Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
vaporizer premium
grower.com.pl growbox.pl hesi.nl

Recommended Posts

Witajcie, nie mogę jeszcze pokazać swoich szaf (tajny projekt) ale zacznę co jakiś czas tworzyć mini poradniki. Dzisiaj będzie: 

Re-wegetacja konopi.

Gdy przychodzi czas zbiorów nie musimy kończyć żywota ulubionej rośliny. W ten sposób możemy wyselekcjonować interesujące nas geny, lub po prostu zebrać kolejny zbiór oszczędzając na nasionach itd.

Rewegetacja jest prosta, szybka i wydajna.

large.59c2a00c4a94d_rewegetacjakonopi(1).JPG

Podczas ścinania zostawiamy główną łodygę z liśćmi wiatrakowymi i co najważniejsze dolne topki i łodygi, z nich i tak jest niewiele a znacznie przyspieszy rewegetację konopi.

large.59c2a01d13f6d_rewegetacjakonopi(3).JPG

Następnie przełączamy oświetlenie w tryb wegetacji. 

large.59c2a016575f8_rewegetacjakonopi(2).JPG

Po około 14 dniach roślina powinna się przestawić w stan wegetacji i ponownie rozpocząć wzrost. 

large.59c2a024c8ae0_rewegetacjakonopi(4).JPG

Kolejnym krokiem jest odcięcie niepotrzebnej głównej łodygi w miarę nisko.

large.59c2a02dd3d96_rewegetacjakonopi(5).JPG

Roślina powinna wystrzelić z nowymi odrostami.

large.59c2a03543440_rewegetacjakonopi(6).JPGlarge.59c2a03f2794b_rewegetacjakonopi(7).JPG

A tutaj osobnik płci męskiej:

large.59c2a0484e3dd_rewegetacjakonopi(8).jpg

Można taką roślinę przeznaczyć na "matkę" i pobierać z niej klony, zrewegowane konopie tworzą mnóstwo odrostów, lub po prostu przestawić z powrotem na kwitnienie i cieszyć się zbiorem, czasem nawet i lepszym niż pierwszy.

large.59c2a052c1199_rewegetacjakonopi(9).JPGlarge.59c2a05b412a8_rewegetacjakonopi(10).JPGlarge.59c2a06472b1a_rewegetacjakonopi(11).JPG

Zobacz też:

Guest

mi się podoba, widać fajnie się zrewegowały, powodzenia tam ;)

Edited by Guest

To są Herculesy 12L, myślę że w trochę mniejszej doniczce nie było by różnicy, zresztą przykładowa roślina nie ma podsypane do końca, jest w 12 ale ma może 9/10L podłoża.

Bardzo fajne to jest, ja się zastanawiam czy jak mi niektóre Panny no out nie dojdą, przesadzić je do doniczki i do boxa, jak bedzie za duża to obciąć, albo złamać.

Ale na automatach to chyba nie działa :P

Jak opitolisz krzaczora i zostawisz dolne pędy, to trochę napuchną, ale to raczej nieopłacalne ;)  Stricte na weg'a nie da się ich przełączyć.