Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Recommended Posts

  • Replies 231
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

12 godzin temu, Funky Koval napisał:

Ścinka musiała być albo wczoraj albo wcale - takie a nie inne warunki życiowo domowe, że nie przeskoczysz. Kompromisy zostały zawarte i sciałem jak było.

Palona na świeżo przyjemnie kopie, nie odcina zasilania, energetyzuje.

Topy lepią się strasznie. 

5 dni temu musiałem oddać lupę, wtedy było mlecznie wszędzie, teraz trudno powiedzieć, bo nie mam czym sprawdzić. 

Ja jestem zadowolony jak na eksperyment, prowadzony w szafie, w budce z 3mm płyty mdf pod żarówkami z castoramy :) 

Carlos jest z Columbii i tam łoją łychę :P Powiem Wam w tajemnicy, że to nieślubny syn Escobara. 

 

Teraz jak już trochę się dowiedziałem, trochę nauczyłem, to drugi projekt będę prowadził lepiej. 

Zwłaszcza, że to już 5 dzień jak Diesel Ryder wystawił zielony łepek ponad ziemię. 

A powiedz proszę czy te Twoje topki z powodu niedoborów w ostatnich dniach żywota Twojej rośliny miały jakieś przebarwienia? Na fotce słabo widać.

I jak bardzo gęste są? Jak zobaczyłem swojego sampla po dwóch dniach suszenia to trochę się załamałem.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Wczoraj już załadowałem do słoików. Suchego wyszło 20g. 

Poza tym zalałem spirytusem pozostałe słade topki i łodygi.  Zobaczymy jaka z tego nalewka wyjdzie. 

Dziś wieczorem pierwsze blanty pójdą z dymem. 

Testy już były.  Kopie pobudzająco, tak jak powinno przy wczesnym ścięciu.

Gdybym miał możliwość, to bym tydzień jeszcze potrzymał. Ogólnie jak na wygłupy Carlosa i pierwszy raz jestem zadowolony. 

Nowego loga założę pewnie w weekend. 

Jeszcze raz dzięki za wszystkie rady i uwagi. Projekt zakończony sukcesem :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+