Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Recommended Posts

  • Replies 231
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

jaki miałes stosunek zywicy mleko-bursztyn? bo na moje oko za wcześnie ciachnięty kielichy kwiatowe nie rozwinięte 50% procent białych włochów to duzo więc sporo by utyła jeszcze. Relka przyjemna do czytania z poczuciem humoru. Carlos to bardzo z amerykanizowany meksykaniec jak pije łychę a nie  tequille heheh.Pozdro

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ścinka musiała być albo wczoraj albo wcale - takie a nie inne warunki życiowo domowe, że nie przeskoczysz. Kompromisy zostały zawarte i sciałem jak było.

Palona na świeżo przyjemnie kopie, nie odcina zasilania, energetyzuje.

Topy lepią się strasznie. 

5 dni temu musiałem oddać lupę, wtedy było mlecznie wszędzie, teraz trudno powiedzieć, bo nie mam czym sprawdzić. 

Ja jestem zadowolony jak na eksperyment, prowadzony w szafie, w budce z 3mm płyty mdf pod żarówkami z castoramy :) 

Carlos jest z Columbii i tam łoją łychę :P Powiem Wam w tajemnicy, że to nieślubny syn Escobara. 

 

Teraz jak już trochę się dowiedziałem, trochę nauczyłem, to drugi projekt będę prowadził lepiej. 

Zwłaszcza, że to już 5 dzień jak Diesel Ryder wystawił zielony łepek ponad ziemię. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+