Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Recommended Posts

Elegancko idą :) 

 

4 godziny temu, joka.menas napisał:

Tylko nie karc mnie za to ze wyslalem info o duchyb butlach, raczej mialo to na celu pokazanie jaki nawuz co robi i co ma.

linki producentów jak najbardziej są akceptowalne ;) Wywalam tylko linki sklepowe które widać że są reklamą a nie pytaniem, oraz linki do aukcji bo po czasie wygasają i tylko syf zostaje :) 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 54
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich, dzień dobry, dobry wieczór, ja mam na 2 zmianę więc postanowiłem zrobić parę zdjęć i podzielić się nowinkami, zamówiłem nawoz z hesi na kwitnienie, czekałem na niego więc i zwlekałem z podlaniem, biobizz** odpuszczam, nie będę go lał, najwyżej dokupie tylko phospor plus również z hesi, kolor nawozu mnie zdziwił bo jest on przezroczysto zielony, jakaś magia pewnie, widziałem posta Judaisty o łamaniu i działaniu tego na korzyść rośliny nie tylko gdy ma się niskiego boxa, u mnie wysokości jest sporo, one są niskie, połamałem połowę z nich, gdyby ktoś to czytał z niskim boxem, szczerze mogę je polecic, te karakany, mają po 40cm/ jeden tylko wyjebał w górę, nie wiem, może to dlatego, że je tak glebowałem na początku, wszystko idzie bardzo ładnie, zobaczymy jak po podlaniu nawozu w parę dni urosną choć cudów nie oczekuje, byleby do przodu, ciekawe ile będę je trzymał do scinki.

30 weg/ 20 fli

Do ch**a nie wiem czy załączniki się dodały a zdjęcia zbyt duże żeby wjebac do galerii...IMG_20171027_155211.thumb.jpg.d94b902c062626587d5b248687cd2ac9.jpgIMG_20171030_101236.thumb.jpg.ec519995cf02a8474d7b458f469f7816.jpgIMG_20171030_102051.thumb.jpg.ffc0b8608853976c24ba069cc0c83b65.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+