Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 250W | AK472 Auto Femi + Dance World Femi


Recommended Posts

  • 2 tygodnie później...

Mijają dziś 4 tygodnie od wsadzenia nasionek do doniczki.

AK kwitnie sobie już od ponad tygodnia. Dokładnie nie wiem, bo źle rozumiałem czym jest przed-kwiat, ale czuć ją już grubo ponad tydzień. Trzy dni temu zacząłem lać jej HESI Bloom Complex.

DW Rośnie sobie powoli, spróbowałem na niej FIM i po jednym dniu miejsce cięcia zrobiło się brązowe, kolor jakby przypalony ogniem - czy to normalne?

Dodatkowo (widać na zdjeciach) stosunek liści wiatrakowych do kwiatów jest zdecydowanie wyższy niż w AK i zastanawiam się czy to kwestia różnicy autoamt/sezon, odmiany? Przycinać jakoś, zostawiać? Co radzicie?

 

IMG_7036.JPG

IMG_7035.JPG

IMG_7033.JPG

IMG_7034.JPG

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Przejrzałem liście dokładniej i trochę się zaniepokoiłem no...

Jest kilka takich jakby odgryzionym (1), wyżartych  na wylot (2), z „wyżłobieniem” które jednak nie jest na wylot - zarówno od spodu, jak i z wierzchu (3), najwiecej „wyżarte” jest między ząbkami liści, kojarzy mi się to z grzybicą między paluchami ? (4)

 

Żadnych żyjątek nie dostrzegłem, przynajmniej gołym okiem. Jakieś paprochy ewentualnie. Podstawiłem kartkę białą, potrząsałem - spadło niewiele, nic żywego. Chyba, że skur%^#^ny udawały ?

017695B9-DDBF-4732-AADE-1A7C9A54E749.jpeg

E289C56F-4FDB-4CBC-AB6D-6CCF8214D912.jpeg

227497C0-9A5C-4F1D-8E50-4521BBA2A8E8.jpeg

E1E1820B-D1CE-493B-9F56-E71930DAC997.jpeg

8AFB3EB2-9638-4ED2-AF9C-1B608EC5EC74.jpeg

Edytowane przez iii
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

A nie latają ci tam takie małe czarne muszki, czy h*j wie co to jest? Też u mnie tak liście wyglądały i nie miałem żadnych przedziorkow czy tym podobnych ale później zobaczyłem na ziemi że biegają jakieś czarne coś ze skrzydełkami. Ciężko je dostrzec bo są malutkie i czarne ale u mnie najwięcej ich było na ziemi/liściach przytopowych tych oszronionych. (Dzieki temu dostrzegłem że to to). I niekoniecznie muszą być na liściach akurat te coś bo jak mówię po ziemi biegaly głównie. 

Edytowane przez michal_o
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+