Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 250W | AK472 Auto Femi + Dance World Femi


Recommended Posts

Jak nic nie ma to nie pryskaj kontroluj co jakis czas. Jak mialem te male muszki czyli ziemiorki to nie wyrzadzily mi wielkich szkod za to z wciornastkami meczylem sie kilka grow i te juz mi napsuly zdrowia. Ale jezeli nie masz czarnych kropek od spodu lisci i milimetrowych robaczkow, larw, czy czego innego to jest ok

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

11 minut temu, iii napisał:

 

@michal_o No właśnie żadnych żyjątek nie widziałem w namiocie, ani na roślinach. Ale będę szukał jeszcze. Jak sobie poradziłeś z tym?

 

Nie poradziłem. Dlatego do tej pory gdzie nie gdzie mam ponadgryzane tak jak by listki ale tak jak @bortek mowi akurat te nie sa duzym problemem. Jedynie jak zaglądam do boxa i jak gdzieś dojrze to zabijam po prostu bo to co u mnie to jak mówię taka małe muszki to je gołym okiem widać. 

Edytowane przez michal_o
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Triskele Faktycznie, niektóre zdjęcia podobne, ale jak dotąd nie odnalazłem jeszcze nic żywego w namiocie, ani na roślinach ? 

Dzisiaj 5 tydzień od posadzenia. Ostatnie dwa podlania lałem samą wodę i w sumie teraz sobie myślę że nawet nie wyregulowałem ph. Leje odstaną kranówą, która ma ph 7-7,5 normalnie nieregulowana i szczyty zrobiły się żółto-zielone. Niedobór żelaza?

IMG_7130.JPG

IMG_7126.JPG

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+