Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 250W | AK472 Auto Femi + Dance World Femi


Recommended Posts

Za chwile będzie 7 tydzień życia. DW zdaje się być w „normie”, natomiast w AK niektóre liście zaczęły przysychać żółknąć ( jak na zdjęciach). Czy roślinka pozbywa się zbędnych? Bo nie wszystkie tylko jakiś tam mniejszy stosunkowo procent listowia. 

Drugie pytanie moje: ile jej na oko zostało mniej więcej? Podają czas do zbiorów z tych nasion ok 70 dni, no ale wiadomo że z opisami czasem różnie.

64C8FF0B-E316-4B93-AAF0-4886D8F4B24F.jpeg

32450061-E195-4592-A855-970237D3A4A8.jpeg

11664FA2-6AD2-4A85-BFDC-65376C6E3E46.jpeg

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Żółkną Ci bo ciągną azot z dolnych liści, normalny biologiczny proces na tym etapie rozwoju rośliny.

Flo na pewno będziesz miał dłuższe, musisz zacząć obserwować trichomy. Generalnie ludzie daje nawóz do momentu aż trichomy są mleczne a potem sama woda albo woda z no melasa dla smaku.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Witam, 8 tydzień życia roslinek.

DW zaczęła kwitnąć - zrobiłem taki myk że jak wracam z pracy to robię jej cień z agrowłókniny.

Na zdjęciach AK. Jak widać włoski robią się brązowe - czy to już czas, żeby przestać podawać jej nawozy? Chciałbym, żeby efekt nie był kanapowy, zamulający.

 

IMG_7401.jpg

IMG_7397.jpg

IMG_7393.JPG

IMG_7392.JPG

IMG_7387.JPG

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

sry ja tez sie ucze i musze sie zapytac bo mialem sytuacje, ze przesadzilem z pk i rosliny sie poblokowaly i przestaly puszczac nowe biale wloski wygladaly na gotowe i nawiazujac do michala_o to jak to jest trichomy czy wloski? bo ja bym byl za tym pierwszym

edit: dodam ze jak podlewalem na zmiane czysta woda potem z nawozami to po podlaniu woda wloski znowu sie pojawialy znaczy nowe biale

Edytowane przez rooky
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+