Skocz do zawartości
thc-thc

grower

CFL 250W | Royal Cheese Auto


Recommended Posts

  • Replies 83
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

19 godzin temu, joka.menas napisał:

@Grower takie pytanie to Twoja pierwsza uprawa? Tak mi sie wydaje bo ja przy pierwszej uprawie mialem bardzo podobne wielkoscia TOPki. Jesli tak to spoczko, masz rece i glowe do tego ;) z czasem bedzie mniej bledow ja juz przy 2 uprawie troche juz wiedizalem i bylem zaskoczony ze swojego wyniku! Powodzonka.

Ziomek przyznam ci że słabo bo nie pierwsza z pierwszej chyba miałem więcej niż z drugiej i tej trzeciej bo wątpię bym tu z 4 krzaków miał 84-86g a z pierwszej uprawy miałem z dwóch krzaczków 43 chyba czy coś takiego robię plecy cały czas może to ta lampa bo Cfl i dual może nie wiem ale jak by nie patrzeć i powiedzieć szczerze nie ma plusów są ciągle minusy szczerze chyba się jednak nie nadaję.

 

Edytowane przez Grower
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Moze potrzebujesz czasu i jeszcze kilka bledow aby w koncu przelamac ten mur i bedzie juz z gorki.

1 godzinę temu, Grower napisał:

szczerze chyba się jednak nie nadaję.

Do czego sie nie nadajesz!? Do uprawiania wlasnego ziola, do palenia wlasnego produktu, ktory wiesz jak zostal zrobiony bez chemi, nie nadajesz sie do oszczedzania pieniedzy na uzywce ktora lubisz, do czerpania przyjembnosci ze slodkiego zapachu? Nie badz smieszny!  Doprowadzasz uprawy do konca, zawsze masz cos swojego, pewnie juz z pierwszej uprawy obliczajac wynik zwrocila Ci sie kasa ktora bys wydal na oszukane 0,7 w pakiecie!!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Zmień to a będą plusy:

- CFL i w dodatku dual, zmień na HPS 250W

- rośliny auto, bierz normalną pełnosezonową

- przycinanie liści, nie wiem skąd ten pomysł ale bardzo słaby... 

- pewnie za dużo kombinujesz, prostota jest najlepsza, może z nawozami przesadzasz... 

 

i jak to mawiają: będzie Pan zadowolony :D 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

19 godzin temu, joka.menas napisał:

Moze potrzebujesz czasu i jeszcze kilka bledow aby w koncu przelamac ten mur i bedzie juz z gorki.

Do czego sie nie nadajesz!? Do uprawiania wlasnego ziola, do palenia wlasnego produktu, ktory wiesz jak zostal zrobiony bez chemi, nie nadajesz sie do oszczedzania pieniedzy na uzywce ktora lubisz, do czerpania przyjembnosci ze slodkiego zapachu? Nie badz smieszny!  Doprowadzasz uprawy do konca, zawsze masz cos swojego, pewnie juz z pierwszej uprawy obliczajac wynik zwrocila Ci sie kasa ktora bys wydal na oszukane 0,7 w pakiecie!!

Do uprawiania bo w sumie nie widzę postępów ale zobaczymy jak to będzie jak już zmienię na HPS może coś minimalnie chociaż wtedy lepiej ruszy.

19 godzin temu, Vito napisał:

Zmień to a będą plusy:

- CFL i w dodatku dual, zmień na HPS 250W

- rośliny auto, bierz normalną pełnosezonową

- przycinanie liści, nie wiem skąd ten pomysł ale bardzo słaby... 

- pewnie za dużo kombinujesz, prostota jest najlepsza, może z nawozami przesadzasz... 

 

i jak to mawiają: będzie Pan zadowolony :D 

Liście przycinam fakt ale to już takie na które patrzyć się nie da a z nawozami hmm no nie wiem staram się według dawek producenta podlewać i co drugie podlanie zobaczę jak to będzie przy następnej może trochę zmniejszę dawki nawozu a nad tymi roślinami pełno sezonowymi myślę czy teraz nie wziąć bo będzie się o wiele łatwiej mi na nich uczyło bo wybaczają bardziej błędy.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Siema Dobrze Ci idzie nie zapomnij Cfl i auto a plon zależy tez od genetyki i stylu uprawy np. jakbyś wziął jakieś coby cree i  hydro i minerałki też byłoby inaczej. Ja np. za każdym razem zmieniam donice mieszam ziemię testuje swoje niekiedy głupie pomysły co nie ida  w parze z plonem .Nie patrze na ilość to nie jest wyznacznik czy jesteś dobrym growerem . Wiecej przyjemności sprawia mi sam growing niż to całe jaranie. Twoje laski z tym sprzętem co masz wyglądają naprawdę dobrze problem jest w twojej głowie ale nie jesteś sam ;)  Z czasem to minie Pozdro

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

O 29.10.2017 o 19:15, Pasjonista napisał:

Siema Dobrze Ci idzie nie zapomnij Cfl i auto a plon zależy tez od genetyki i stylu uprawy np. jakbyś wziął jakieś coby cree i  hydro i minerałki też byłoby inaczej. Ja np. za każdym razem zmieniam donice mieszam ziemię testuje swoje niekiedy głupie pomysły co nie ida  w parze z plonem .Nie patrze na ilość to nie jest wyznacznik czy jesteś dobrym growerem . Wiecej przyjemności sprawia mi sam growing niż to całe jaranie. Twoje laski z tym sprzętem co masz wyglądają naprawdę dobrze problem jest w twojej głowie ale nie jesteś sam ;)  Z czasem to minie Pozdro

O tym że jest to Cfl pamiętam cały czas a przyjemności sprawia mi wiele uprawa fakt z tą lampą jest taki że popełniłem błąd bo poszedłem na łatwiznę bo mniej się nagrzewają i przez to nie musiałem kombinować z temperaturą ale teraz już wiem że lepiej Hpsika i się pomęczyć na temperaturom w boxie. 

Dzień 63 a 45 flo.

large.20171102_161132.jpg.f3cdfba970a4665b11eb404e65fb097c.jpglarge.20171102_161036.jpg.5a91bb81ba796111d1a49fc8015f3770.jpglarge.20171102_161531.jpg.2143ea196b9688c7c323161d1565af65.jpglarge.20171102_161402.jpg.73eac68f6b54f34de12a68dbc6a11cb9.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

3 minuty temu, joka.menas napisał:

45 Flo.. bardzo ladnie wyglada, cos czuje ze mozesz poobcinac te male boczne odrosty, ktore sa nadole (popcorn) trzeba sie go pozbyc szkoda zeby roslina pchala tam energie, lepiej zeby dawala ja do gory.

:homer: mega fajnie wyglada!!

W takim razie dzisiaj już mają nockę więc upiekło się im ale jutro odrosty zostaną usunięte.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+