Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

CFL 250W | Royal Cheese Auto


Recommended Posts

  • Replies 83
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

7 godzin temu, Vito napisał:

Jak odcinasz liście to odrywaj też ich łodygi... Ładnie :) 

O tym nie wiedziałem by odrywać łodygi więc dzięki za radę kolejna wiedza z rad zdobyta od osób doświadczonych w temacie to duży plus.

5 godzin temu, Shagyalonzo napisał:

Chyba muszę przyznać że ze mnie pizda a nie grouwer. Zacząłeś później niż ja a już Twoje wyprzedziły moje i to sporo.  Co tu dużo mówić :malina:

Spoko ze mnie też żaden grower no chyba że z nazwy na razie to jeszcze wiele upraw prze de mną dopiero co zaczynam ale oby co kolejną było chociaż minimalnie lepiej a będę zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

No zapalarki nie miałem akurat chociaż myślę że była by idealna bo już paczka blet okazała się za długa nawet, zrobiłem zdjęcie 2 topów z różnych roślinek, A właśnie bo jest jeszcze jedna mała sprawa mógł by mi ktoś powiedzieć jak się oznacza kogoś w swoim poście bo albo za bardzo już fazy nie ogarniam albo no nie wiem.                       large.20171027_134947.jpg.145cb19a6b68caf7b64067c511b9e6dd.jpglarge.20171027_135747.jpg.f6e7f022f3655102e9a3661798dbc992.jpglarge.20171027_140022.jpg.1ba1fa4d683247d8a7757ae0f24eda21.jpg

Edytowane przez Grower
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

2 godziny temu, Grower napisał:

oznacza kogoś w swoim poście

dajesz malpe (@) i bez spacji zaczynasz wpisywac chciany nick, nie musisz sie przejmowac duzymi literami. Jak zaczniesz wpisywac nick to wyszukiwarka sama Ci podpowie. 

A co do tego przedmiotu dla skali topow, pytalem by Ci podpowiedziec z suszeniem. A moze nie podpowiedziec tylko przekazac Ci moje spostrzezenia. Jezeli bedziesz wszystko golil i suszyl same topy (a nie cala roslina do gory nogami) to na forum znajdziesz info na temat suszenia ok 6-7 dni i wtedy do sloika. Ja majac podobne TOP-y suszylem ok 5-6 dni i byly za suche, strasznie sie kruszyly i stracily zapach bardzo szybko mimo dlugiego curingu. Nastepna uprawa milem nieco wieksze, grubsze topy i zdecydowalem sie suszyc ok 4-5 dni, TOPy byly suche ale nie za suche, dluzej utrzymuja sie zapach i lepszy smak. Takie male, chude TOPy (nie zebym sie nasmiewal z Ciebie) schna szybciej. Mimo to caly czas kontrolowalem podczas curingu czy plecha w nich nie siedzi. To jest taka mala podpowiedz ode mnie a Ty zrobisz jak zechcesz, ewentualnie czesc susz 6 dni a czesc 4-5 dni. Powodzenia!!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

7 godzin temu, joka.menas napisał:

dajesz malpe (@) i bez spacji zaczynasz wpisywac chciany nick, nie musisz sie przejmowac duzymi literami. Jak zaczniesz wpisywac nick to wyszukiwarka sama Ci podpowie. 

A co do tego przedmiotu dla skali topow, pytalem by Ci podpowiedziec z suszeniem. A moze nie podpowiedziec tylko przekazac Ci moje spostrzezenia. Jezeli bedziesz wszystko golil i suszyl same topy (a nie cala roslina do gory nogami) to na forum znajdziesz info na temat suszenia ok 6-7 dni i wtedy do sloika. Ja majac podobne TOP-y suszylem ok 5-6 dni i byly za suche, strasznie sie kruszyly i stracily zapach bardzo szybko mimo dlugiego curingu. Nastepna uprawa milem nieco wieksze, grubsze topy i zdecydowalem sie suszyc ok 4-5 dni, TOPy byly suche ale nie za suche, dluzej utrzymuja sie zapach i lepszy smak. Takie male, chude TOPy (nie zebym sie nasmiewal z Ciebie) schna szybciej. Mimo to caly czas kontrolowalem podczas curingu czy plecha w nich nie siedzi. To jest taka mala podpowiedz ode mnie a Ty zrobisz jak zechcesz, ewentualnie czesc susz 6 dni a czesc 4-5 dni. Powodzenia!!

Spoko z tym naśmiewaniem wiem o tym po za tym jeszcze i tak prze de mną wiele prób i kolejnych błędów chociaż już ich było trochę.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Grower takie pytanie to Twoja pierwsza uprawa? Tak mi sie wydaje bo ja przy pierwszej uprawie mialem bardzo podobne wielkoscia TOPki. Jesli tak to spoczko, masz rece i glowe do tego ;) z czasem bedzie mniej bledow ja juz przy 2 uprawie troche juz wiedizalem i bylem zaskoczony ze swojego wyniku! Powodzonka.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+