Skocz do zawartości
thc-thc

grower

CFL 250W | White Russian


Recommended Posts

po pierwsze, do kosy to jeszcze im troche, po drugie, z hps tej samej mocy wynik bylby wiele lepszy. ale spoczko jak na poczatek. ale czekaj jeszcze z ta kosa. no i nigdy wiecej nie rob non stoper naswietlania....

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Hehe, z tym że ja oświetlam roślinę 24h... więc nie wiem czy to robi różnicę.
Nie wiem też czy stać mnie na HPS - bo nawet tutaj - nie wiem czemu - mam problem zeby utrzymać temp, więc z hps bedzie jeszcze gorzej, dlatego planuje LED - bo ponoć nie wydzielają tyle ciepła ...
Ze ścinką poczekam aż ładnie się zbrązowieje, może faktycznie konkretny dzień to nie będzie... no cóż cierpliwość najważniejsza, może zostanę w końcu Jedi  :zab:  :yoda:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

24h oświetlenia to nieciekawa opcja.Roślina nie robot odpocząć musi ;) 18/6 wystarczy w zupełności.

Możesz teraz na ostatnie kilka/kilkanaście dni zrobić 18/6 czy nawet mniej.I przy nastepnym grow (jeżeli będą to automaty) , wal 18/6 nie dłużej.

Problem z temp. nie jest mi obcy , też mimo kilku podejść do HPS'a musze obejść się smakiem.Próbuj LEDy z dodatkiem słabszej mocy CFL'ki (słabszej niż masz).

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Światło zmienione, dzięki za pomoc, szkoda że nie mogłem prowadzić growloga od początku... Ale napaliłem się po tym jak zobaczyłem chyba najfajniejszy growlog w życiu gdy GGS zrobił growlog White Mastera, z tego co pamietam tam poszło 24h światło... no ale co ja siebie porównuje do starego wyjadacza :)

Zmieniłem na 18/6, może faktycznie przy zbliżającym się końcu rośliny będzie to dla niej dobre, wilgotność jest automatyczna, więc o nią się nie boje, aktualnie utrzymuje się 45-50%.

 

Z temperaturą kombinuje dużo i na bieżąco, czy to zostawiam okno otwarte od pokoju, żeby temperatura pomieszczenia spadła (wtedy w boxie dochodzi do 24 stopni) tak to jest w granicach 28.5 stopnia :)

 

Jeśli dobrze zrozumiałem, panel led, który chciał bym kupić (najlepiej dual), MUSI być wspomagany CFL/hps? Czy niekoniecznie?

 

up zdjątek wkrótce, niech no napuchną, co będzie widać przyrost :)

 

peace ! :yoda:

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Noo....

66 dzień... Roślinka już wygląda naprawdę pięknie, co prawda nie wszędzie jest brąz, więc nie wiem czy jest już gotowa do cięcia ...

Jeśli nie, to czy podlać ją ostatni raz na te 1-2+ dni żeby zassała co musi w kwiatki, czy nie podlewać jej w ogóle?

Generalnie w mojej laiczej opinii wszystko wygląda pięknie, z tym że nie wiem czy to jest już ten właściwy dzień czy poczekać jeszcze chwile, w sumie mam wrażenie że więcej z niej się nie wyciśnie, no ale może w tym pomogą mi doświadczeni forumowicze :)

Wybaczcie jakość zdjęć, ale mało piksli się ma ;D

 

gallery_19650_957_453681.jpg

 

gallery_19650_957_860254.jpg

 

gallery_19650_957_1080783.jpg

 

gallery_19650_957_1019507.jpg

 

Niech moc będzie z wami  :yoda:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+