Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

CFL 250W | White Russian


Recommended Posts

Witam wszystkich!

Po tylu latach obserwacji forum w końcu doczekałem się własnego boxa :)

 

Jak w temacie:

Pierwszy grow w boxie Dark Street 60 na lampie CFL :) Do regulacji nawilżenia służy Hyundai, rodzina kupiła go babci, lecz ona trzymała go w pudełku, od początku czułem że i tak ja go użyje heh.

 

A co tu by jeszcze dodać...

Cykl - 24h

Wilgotność 50-65 %

Temp - Utrzymuje się od 24-28 stopni C

Nasiona Bulk Femi Seeds Autoflow

Wentylatorek VKO 150

Filtr węglowy ECO z tego co pamietam, w środku 2 wiatraczki komputerowe mixujące powietrze wewnątrz, oraz jeden wentylator umieszczony na zewnątrz boxa (troche było ciepło, a on pomaga :) )

Ziemia Canna Terra Pro

Donica 11l

Zestaw nawozów ATAMI Organics, dozowane wg producenta, roślina podlewana wg zasady rzadziej a konkretniej :)

 

Nasionek było więcej, lecz niestety nie wyszły (może przez mój błąd, może przez jakość nasion) sam nie wiem czemu, były razem z jednym, który pozostał aż do dziś, niestety dopiero doczekałem się aparatu, stąd zdjęcia już przy 53 dniu

 

med_gallery_19650_957_792058.jpg

 

med_gallery_19650_957_799824.jpg

 

med_gallery_19650_957_635614.jpg

 

aktualnie jest dzień 57, wg producenta 65 dni od kiełka do kosy... czekamy...

 

 

 

PS. Dodałem fotki przez galerię, chyba wszystko ok :))

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Wyraźne zdjęcia lizaczków na dzień 62...

Niestety nie posiadam lupy... jedynie okulary 3.5 i 2.5 powiększenia... słabo przez nie cokolwiek widać... więc nie wiem w jaki inny sposób sprawdzić gotowość rośliny do ścinki, sugerować się będę ok 90% brązowych włoseczków :D

 

gallery_19650_957_453010.jpg

 

gallery_19650_957_226262.jpg

 

gallery_19650_957_372578.jpg

 

gallery_19650_957_1162397.jpg

 

kosa planowana na sobotę, chociaz nie wiem czy nie za późno...

Z piątku na sobotę zrobię im 24h ciemni...
chyba wszystko kończy się  w miarę bez problemowo...

 

pozdro !!  :yoda:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

no już rozważałem taką możliwość że przypadkiem na doniczce z sadzonką mogłem pomylić AK47 z White russianem, haha, wtedy ten czas wydłuży się spokojnie o ok 10 dni, ale póki co to będę obserwował włoski gołym okiem, roślina i tak puchnie w oczach...
Lampa to CFL Dual 2700/6500k 250W ... ale chciał bym jednak zmienić ją na panel LED...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+