Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

LED 90W | Strawberry Blue


Recommended Posts

  • 2 tygodnie później...

@Miś @joka.menas Dzeki za dobre slowo  

@SmakMaroca999  Tak wlasnie zrobilem i lepiej roznica temperatur pomiedzy pokojowa i boxowa spadla z 7 na 2-3 °C

Dzien Uprawy 42

Dzien Kwitnienia 12

Temp. 28-34   26-28

Wilg. 40- 50    50-60

Ze sprzetu doszlo bo nie wpisalem 

Lumatek z regulacja 150 175 250 i 250W  superlumen     HPS 250 Sylvania na kwitnienie Cooltube Prima Klima  Wentylator 220/280 m3/h 

Laski dostaly wczoraj pierwszy raz nawozy AN :  Iguana Juice  i Mother Earth.   Aptus Topbooster i Hessi akcelerator 

Jakies mikroskopijne larwy liscie mi wcinaja i bede zmuszony dzisiaj pierwszy oprysk zrobic z Neem Oil. 

Ogolnie  Lumatek ustawiony mam na 175W  i laski troche przez te upaly nie rozwijaja  bocznych odrostow ,satiwowe pheno pna sie w gore te indyjkowe nie za bardzo , jak na 12 dzien kwitnienia szybko kwitna . Juz teraz moge powiedziec ze zmieszcze wszystkie 7 w tej szafie , taki SOG  mi sie tworzy  :-)Zapach prawie niewyczuwalny co podoba mi sie bardzo !!!! To  wlasnie zapach na samym starcie zdyskwalifikowal mi Tutenkhamona ktory tak wali jak pieprz czy cos ostrego i dlugo utrzymuje sie w pomieszczeniu , masakra jakas. Pozdro dla wszystkich Nygusow

 

large.Honeyview_IMG_1417.png.cda2d7b67ba4879afbaf246e79a0e8eb.png

large.Honeyview_IMG_1416.png.16e03d9c5ae912f8146a9cab89cb5e4e.png

large.Honeyview_IMG_1415.png.bdb1cf0c349ca631020f6a512321202c.png

large.Honeyview_IMG_1429.png.002ae41b8b4d4e18d909b309fd79af7f.png

large.Honeyview_IMG_1418.png.6ece531404d2cb6aa1bb6086abba8dde.png 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Siema @Vito 

Te 3 najwyzsze pierwsze zaczely kwitnac i juz zatrzymuja sie , nie chce je lamac bo licze na taki SOG pojedyncza kola z kazdej i podkrece na dniach na 250W. Temperatura teraz dochodzi do 30 C ten wiaterek dmuchajacy po szczytach nic im nie przeszkadza a chce by tez srodek jakos sie mieszal nie chce drugiego mieszaka dodawac. Te popalenia to nie od nawozow gdyz 40 dni daly rade na samej wodzie ostatnio podlane lekko organica. To wciornastek ,jego larwy wyzeraja liscie i moglem wczesniej reagowac ale ostatnio jakis leniwy bylem i dostaly na poczatku tego tygodnia oprysk z Neem. Mam nadzieje ze pomoze bo podobaja mi sie te truskawki bo  maja fajna budowe na soga ,takie smart sa malo miejsca potrzebuja.Do tego lekki zapach nie przypominajacy jakis skunow czy dieslow czy lemonow (nie wiem jaki zapach ), moze w pozniejszym flo cos sie rozkreca i rozpoznam co to.Wigor maja tez przyzwoity i duzo nawozow nie porzebuja . Pozdro

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

O dziwo wyszlo mi 54 gr. lekko zbitego materialu. Jednak musze przyznac ze mimo 5 tygodni kwitnienia mialo to moc przyzwoita ;-)  zaskoczony jestem i musze powiedziec ze kusi mnie ta odmiana by do niej wrocic. Podczss podbierania ze sloika znalazlem kolo 10 ziaren ktore wyrzucalem. Jednak na samym spodzie na koncu w miale znalazlem ziarno dwa razy wieksze od normalnych. Tym razem szklanka recznik papierowy i juz w doniczce na swiat wyszlo nie wiem moze bede wrzucal tu fotki bo nie wiem czy bedzie co z tego by growloga zakladac.

edit. Vito ty rewegujesz najladniejsze sztuki moze bym tak reanimowal prawie zakonczony pechowo growlog :-)))) 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ok . Z ta hemafrodyta to wiem z tym ze maly namiot pusty stoi w duzym wystarczajaco mam tego , wiec czysto naukowo ja posadzilem ma juz 2 dni 

Edit ciekawy jestem jak to jest z tymi nasionami jak one kwitly tylko 5 tygodni.A ta pecha to mutantka byla jeszcze tak duzej nie widzialem I te 5 tygodni.  Nie znam sie na tym i cos mnie tknelo - zamocz a sie przekonasz

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+