Skocz do zawartości
thc-thc

grower


Majderek123

Recommended Posts

Siemanko mordki ;)

Jestem poczatkujący to jest moja pierwsza uprawa w życiu,

I mam pytanie do specjalostow (ludzi doswiadczonych w tej branzy)

Wiec, zrobilem boxa z szafki otwieranej wymiary jutro Wam dopisze bo dzis nie moge znalesc metra ;)

Jak narazie mam zamontowane dwie zarowki po 5.6W kazda i oby dwie maja po 470 lumenów. Zamontowlem takze wiatrak , jeden większy drugi mniejszy . Duży do wlotu maly do wylotu . 

Temperatura w boxie 24° 

Urzadzenia do mierzenia wilgotnośći nie posiadam. 

Ziemie zakupiłem Bio do wszystkich kwiatkow. 

Mala ma juz 5 dni i narazie prezentuje sie tak : 

Moj box w całośći: 

Narazie dalem takie żarówki ale posiadam tez halogen LED 33W dalej nic z tego co jest na nim napisane nie rozumiem.. Dodaje fotke : 

Jeżeli się nie nadaje to skombinuje coś nowego ;) wszelkie zjebki i ppchwały mile widziane ;)

 

1497641564830-1708788747.jpg

1497641652905-1284855496.jpg

1497641782192-1701693147.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

33W / 830 - podejrzewam, że te 830 to nie jest liczba lumenów, bo nie spotkałem się, żeby na oprawkach były te liczby podawane. Generalnie tak jak Drwal napisał, box znośny. - Ze światłem nie kombinuj tylko zainwestuj pare złoty w żarówki energooszczędne (takie jak wkręcasz do lamp w domu), barwa 2700k - lumeny znajdziesz na stronie. - W leroy merlin są tanie. To jest sprawdzony i pewny sposób. Lepiej wydać te kilka zł i zebrać relatywnie przyjemny plon niż po 2msc wyciągnąć z tego 2-3g. ;) Odbłyśnik robić z tacy do pieczenia, albo z puszek po piwie. I trening roślin, bo nisko - poczytaj o treningu LST. Trzymaj się wskazówek i będzie dobrze. ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+